Daj się wciągnąć w układanie liter z „KLAC”!

Ta absorbująca układanka jest całkowicie pozbawiona zbędnych szczegółów – to właśnie czyni grę mobilną „KLAC” tak wyjątkową.

Gra mobilna „KLAC”

Podczas tworzenia KLAC korzystano z pięknej w swojej prostocie, monochromatycznej palety kolorów. Ekran początkowy nie zawiera żadnego tekstu — gracz posługuje się wyłącznie ikonami. Innymi słowy: możesz liczyć wyłącznie na swoje umiejętności rozwiązywania łamigłówek. Spokojnie, nie masz się czego obawiać.

Założenie gry jest bardzo proste — do dyspozycji masz siatkę oraz kwadratowe bloczki z literami. Twoje zadanie polega na ułożeniu liter w bloczkach, a następnie umieszczeniu ich w siatce tak, by w miejscu pokrywania się bloczków litery się zgadzały. Czasami sama siatka wskazuje, gdzie dana litera musi się pojawić.

Obróć. Przekręć. Opuść. Sukces. KLAC to satysfakcjonująca, ale i bezlitosna układanka.
Brzmi łatwo, ale tylko z pozoru. Twórcy gry przygotowali etapy o rosnącym poziomie trudności. Brak tu odmierzania czasu, nie da się też „zepsuć” danego etapu — będziesz główkować nad rozwiązaniem układanki, dopóki jej nie rozwikłasz. To sprawia, że KLAC wprowadza w iście medytacyjny nastrój.

Przeczytaj także: Domino Drop darmową grą w sklepie App Store

Obejrzyj oficjalny trailer gry:

W grze towarzyszy Ci melodyjna i podnosząca na duchu muzyka elektroniczna, która uspokoi Cię, gdy wyjątkowo trudny etap da Ci się we znaki…

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska