eKarta podarunkowa Visa w aplikacji mobilnej „goodie”

Przedpłacona eKarta podarunkowa Visa w aplikacji „goodie” może być idealnym prezentem do wykorzystania w dowolnym sklepie internetowym i stacjonarnym na terenie Polski.

eKarta podarunkowa Visa w aplikacji mobilnej goodie
eKarta podarunkowa Visa w aplikacji mobilnej goodie

W aplikacji zakupowej „goodie” można teraz w kilka chwil założyć wirtualną kartę podarunkową i przekazać obdarowanej osobie wraz ze spersonalizowanymi życzeniami przygotowanymi w atrakcyjnej, animowanej lub graficznej formie.

Karcie podarunkowej goodie można łatwo nadać wyjątkowy, osobisty charakter i stworzyć niepowtarzalny prezent. Użytkownik może wybierać spośród dostępnych w aplikacji szablonów, grafik i animacji. Ma też do dyspozycji szereg propozycji treści życzeń, choć może oczywiście stworzyć własne. Może wybierać spośród 70 grafik, 14 animacji, 250 naklejek i 62 treści życzeń.

Gdy karta zostanie utworzona, obdarowujący może zdecydować o formie wysłania zawiadomienia o prezencie – m.in. e-mailem, komunikatorem lub SMS-em na numer telefonu. Nawet jeśli o prezencie przypomni sobie w ostatniej chwili, dzięki elektronicznej formie wysyłki na pewno dotrze on na czas. Jeśli jednak obdarowujący woli przekazać powiadomienie o prezencie w tradycyjnej formie, może je wydrukować – na wydruku znajdzie się kod QR, który poprowadzi do karty w aplikacji goodie.

Visa oferuje wygodne, szybkie i bezpieczne płatności cyfrowe za pomocą kart, smartfonów, tabletów czy urządzeń ubieralnych, które sprawdzają się nie tylko w trakcie gorączki przedświątecznych zakupów. Podarunkowa karta Visa od goodie to świetny pomysł na uniwersalny prezent – mówi Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

Goodie to nowa aplikacja shoppingowa Banku Millennium

Najważniejsze informacje o eKarcie podarunkowej goodie:

  • Kartę można zakupić wyłącznie w aplikacji goodie.
  • eKarta może mieć wartość od 50 do 500 zł, co 50 zł.
  • Można ją podarować zarówno użytkownikowi aplikacji goodie oraz osobom, które wcześniej nie korzystały z aplikacji, jednak obdarowany będzie mógł skorzystać z eKarty dopiero po rejestracji w goodie.
  • Dzięki współpracy z Visa kartą można zapłacić we wszystkich polskich sklepach internetowych oraz stacjonarnych, przy użyciu Google Pay lub Apple Pay.
  • Wydanie i użytkowanie karty jest bezpłatne.
  • Karta jest ważna przez 12 miesięcy do daty aktywacji przez użytkownika.
  • Karta podarunkowa ma formę elektroniczną. Dane karty podarunkowej znajdują się w aplikacji goodie.
  • Każdy użytkownik goodie może podarować 5 eKart miesięcznie.
  • eKarta jest dostępna w najnowszej wersji aplikacji goodie (wersja 2.12).

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej goodie

Użytkownicy goodie mogą dodatkowo oszczędzać podczas zakupów online w kilkuset sklepach internetowych, będących partnerami programu goodie cashback.

Aplikację „goodie – promocje, gazetki, cashback, kupony” pobierzesz bezpłatnie na iOS-a i Androida:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Regulaminy karty podarunkowej goodie oraz programu goodie cashback dostępne są na stronie  internetowej goodie.pl. 

źródło: informacja prasowa