Skycash zwróci kasę za 3 bilety komunikacji miejskiej zakupione w aplikacji

Od 2 grudnia 2019 roku ruszyła nowa promocja organizowana przez SkyCash i Masterpass na zwroty pieniędzy za bilety komunikacji miejskiej.

Promocja na zwrot za bilety komunikacji miejskiej zakupionych w aplikacji Skycash

Użytkownicy aplikacji mobilnej SkyCash mogą skorzystać z nowej promocji na zwrot za bilety komunikacji miejskiej. Pieniądze wydane na 3., 6. i 9. bilet wrócą na Twoje konto, jeśli spełnisz warunki promocji. Z promocji można skorzystać aż 3 razy, dlatego tak naprawdę dostaniesz też kasę za 6. i 9. bilet. Po prostu im więcej jeździsz, tym lepiej.

Jak skorzystać z promocji?

To proste. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że będziesz płacić za bilety, wykorzystując kartę Mastercard lub Maestro dodaną do elektronicznego portfela Masterpass. Jeszcze nie dodałeś swojej karty? Ta intuicyjna czynność zajmie Ci nie więcej niż 2 minuty.

Zwrot za jeden bilet to nawet 5 zł. Im częściej jeździsz – tym większa kwota wróci do Ciebie! Maksymalny zwrot wynosi 5 zł, co oznacza, że jeśli wartość transkacji przekroczy kwotę 5 zł, zwrot jaki trafi do użytkownika będzie równy 5 zł. Jeżeli wartość transakcji będzie niższa niż 5 zł, użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot (nie większy, niż wartość transakcji).

Zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 7 dni. Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass. Promocja trwa od 2 do 31 grudnia 2019 r.

Sprawdź pełny regulamin promocji dla biletów komunikacji miejskiej.

Wcześniej z podobnych promocji mogli skorzystać abonenci sieci Orange (1. i 4. bilet za 1 grosz) oraz Play (1. i 5. bilet za 1 grosz).

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na ekranie głównym aplikacji kliknij w „Twoje karty płatnicze”. Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

*Pamiętaj, że do portfela masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.

źródło: informacja prasowa