Policja w Dubaju będzie jeździła Cybertruckiem Tesli

Tesla Cybertruck dołączy do eklektycznej floty pojazdów policji w Dubaju – elektryczny Cybetruck Tesli może siać postrach wśród ściganych!

Cybertruck Tesla Policja w Dubaju

Siły policyjne w Dubaju są dobrze znane z włączania supersamochodów i innych dziwactw do swojej floty, ale ich najnowszy nabytek może być najbardziej ekscentryczny jaki mieli do tej pory.  Organ ścigania ujawnił, że doda Cybertrucka Tesli do swojej floty – twierdzi, że stanie się to w 2020 roku, ale nie wiemy jak to zrobią skoro produkcja nie rozpocznie się do końca 2021 roku?

Generał dywizji generalnej Abdullah Khalifa Al Marri wyjaśnił, że ​​pojazd pomógłby „zwiększyć bezpieczeństwo” w miejscach turystycznych takich jak Burdż Chalifa. Kto wie, czy ścigani przestępcy będą mieli jakiekolwiek szanse, jeśli będzie próbował ich dopaść elektryczny Cybertruck?

Moc pojazdów dubajskiej policji była czasem krytykowana, ponieważ flota często była popisem niż narzędziem do łapania przestępców. Cybertruck może być jednak naprawdę praktyczny. Wersja z dwoma silnikami, która pojawi się w 2021 roku jest szybsza niż większość samochodów, a wyjątkowo twarda stal może pomóc w taranowaniu celu na drodze.

Może Cię zainteresować także:

Elon Musk dobrze wie, że Cybertruck Tesli ma sens…

Oficerowie pewnie mają większą nadzieję, że przestępcy nie będą celować w okna… szkło może nie być tak odporne, jakby chcieli policjanci… ?

źródło: Engadget via @DubaiPoliceHQ