Bitwa na śnieżki w reklamie iPhone’a 11 Pro pt. „Snowbrawl”

Apple udostępniło nowe wideo z serii „Shot on iPhone 11 Pro” zatytułowane „Snowbrawl”, pokazując możliwości iPhone’a 11 Pro na sfilmowanej walce na śnieżki.

Kadr z reklamy iPhone'a 11 pt. „Snowbrawl” przedstwaijący dziewczynke z kapturem (napis na grafice: SNOWBRAWL – Shot on iPhone 11 Pro”

Po opublikowaniu w zeszłym tygodniu corocznej reklamy świątecznej pt. „The Surprise”, firma Apple udostępniła dziś nową reklamę z serii Shot on iPhone. Tym razem skupiono się na „filmowej walce na śnieżki” uchwyconej za pomocą iPhone’a 11 Pro. Sprawdź wideo poniżej.

Nowe wideo Apple’a pt. „Snowbrawl” zostało wyreżyserowane przez Davida Leitcha, którego możesz znać z pracy nad takimi filmami jak Deadpool 2, Szybcy i wściekli i inne. Film został nakręcony w całości na iPhonie 11 Pro i wykorzystano takie funkcje jak zwolnione tempo, powiększanie i inne.

Opis filmu brzmi: Filmowa walka na śnieżki nakręcona na iPhonie 11 Pro przez reżysera Davida Leitcha. Spraw, aby Twoje filmy świąteczne były niesamowite dzięki najwyższej jakości wideo w smartfonie.

Obejrzyj spot zatytułowany „Snowbrawl”:

Co sądzisz o najnowszych zimowych spotach Apple’a? Daj znać w komentarzu!