Figurki Funko POP! w Lidlu od 9 grudnia!

W sklepach sieci Lidl pojawią się w sprzedaży kultowe figurki kolekcjonerskie Funko POP! przedstawiające bohaterów popularnych filmów i gier.

Figurki Funko POP! w sklepach sieci Lidl
Przykładowe figurki z oficjalnej strony Funko (nie oznacza to, że takie pojawią się w sieci sklepów Lidl)

Dzięki temu, że Lidl podpisał umowę z oficjalnym dystrybutorem marki Funko w Polsce – firmą CDP sp. z o.o. – figurki Funko POP! trafią do masowej sprzedaży w sieci marketów od 9 grudnia 2019 roku.

Produkowane od lat dziewięćdziesiątych figurki Funko są znane na całym świecie, bijąc rekordy  popularności wśród kolekcjonerów i fanów filmów oraz gier. Wśród figurek można znaleźć bohaterów i postacie promowane przez takie marki jak Marvel, Disney, Netflix (Stranger Things), HBO, DC Comics, Epic czy Blizzard.

Oprócz figurek Funko, w asortymencie firmy są także inne licencjonowane gadżety, na przykład pluszaki, odzież, action figures, artykuły gospodarstwa domowego i różnego rodzaju akcesoria dla kolekcjonerów i fanów popkultury.

Sprawdź także:

Pikachu Funko POP wyprzedał się w mig i odsprzedawany jest za 60$

Figurki Funko POP! w LIdlu!

Jakie figurki Funko będą mogli zakupić klienci Lidla?  Z informacji pojawiających się w internecie wynika, że w ofercie Lidla będzie przygotowana specjalna oferta premierowych linii figurek nawiązujących do takich tytułów jak: Kraina Lodu 2 , Gwiezdne Wojny (Star Wars), Gra o Tron, Harry Potter oraz popularnych filmów Marvela (Avengers i Spider-Man). Kto wie, może figurki Funko okażą się także świetnym prezentem pod choinkę?

Kultura geek, czyli „fanów popkultury”, przeżywa obecnie prawdziwą rewolucję, a sprzedaż produktów kolekcjonerskich jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku zabawek. Cieszy nas, że najwięksi gracze na rynku retail dostrzegają w tym trendzie szansę dla rozwoju swojego biznesu.– mówi Robert Wesołowski, joint-CEO, CDP sp. z o.o. – Dzięki naszej współpracy z siecią Lidl bycie fanem i kolekcjonerem staje się jeszcze prostsze, a charakterystyczne figurki z wielkimi głowami będą dostępne dla kolejnych klientów na wyciągnięcie ręki – dodaje Wesołowski.

Jaka będzie cena figurek Funko POP! w Lidlu? Na razie nie podano oficjalnej ceny, ale należy liczyć się z tym, że figurki będą kosztowały podobnie jak w sklepach internetowych oferujących te gadżety w Polsce.

Aplikacja mobilna Funko

Aplikacja Funko pozwala obserwować najnowsze kolekcje figurek i sprawdzić ich ceny kolekcji i przedmiotów. Funko współpracuje z Pop Price Guide, aby dostarczać informacje dla ponad 17000 sprawdzonych przez Funko przedmiotów kolekcjonerskich.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Funko”
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Funko”

U podstaw nowej aplikacji Funko leży odkrywanie nowych i limitowanych produktów Funko, tworzenie kolekcji i list życzeń oraz śledzenie cen poszczególnych produktów lub całych kolekcji.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: WP tech