Signal 3.0 został zoptymalizowany na iPady

Bezpieczny komunikator mobilny Signal w wersji 3.0 został zoptymalizowany na iPady – można skonfigurować także tablet jako urządzenie połączone.

Signal – prywatny komunikator teraz także na iPadzie
Signal – prywatny komunikator teraz także na iPadzie

Najnowsza aktualizacja komunikatora Signal dostępna jest także w wersji przeznaczonej iPaom i daje możliwość skonfigurowania tabletu jako urządzenia połączonego. Podobnie jak Signal na komputery stacjonarne, wersja bezpiecznej aplikacji do przesyłania wiadomości na iPada działa bezproblemowo z telefonem, umożliwiając wysyłanie i odbieranie wiadomości na dowolnym urządzeniu.

Zaktualizowana aplikacja ma teraz także nowy interfejs zaprojektowany na ekran tabletu, oferujący więcej miejsca bez sztucznego powiększania, który sprawia, że ​​elementy wyglądają dziwnie. Można nawet wyświetlać rozmowy z układem poziomym, gdy przeglądasz je na iPadzie.

Ponadto Signal 3.0 posiada dodatkowo wbudowaną obsługę przycinania wideo, której można użyć do zamiany dowolnego klipu. Jeśli chcesz wysłać wiadomość lub zadzwonić do kogoś na czacie grupowym, możesz to zrobić, stukając w czyjś awatar. Dodano także obsługę wielu języków, takich jak: bangla, hindi, marathi, tamilski, telugu, ukraiński, urdu i wietnamski.

Sprawdź także:

Liczba użytkowników popularnych serwisów społecznościowych (3Q 2019)

Wreszcie możesz teraz także odpowiadać na wiadomości między wątkami i edytować je, aby wyjaśnić swój punkt widzenia lub wyjaśnić coś przed wysłaniem.

Zrzut ekranu Signal 3 na iPada

Miliony osób korzystają codziennie z komunikatora Signal, aby bezpłatnie i natychmiastowo komunikować się na całym świecie. Bezpiecznie wysyłaj i otrzymuj wiadomości, bierz udział w połączeniach głosowych i wideo w jakości HD i odkrywaj coraz większy zestaw nowych funkcji, które pomagają Ci utrzymywać kontakt. W komunikatorze Signal jest zawsze włączona zaawansowana technologia zachowywania prywatności, co pozwala skupić się na istotnych chwilach z bliskimi.

Najnowszą wersję komunikatora pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Signal Blog – Signal for iPad, and other iOS improvements via Engadget