WhatsApp 2.19.120 na iPhone’a z nowymi funkcjami

Zaktualizuj komunikator mobilny WhatsApp (do wersji 2.19.120) na urządzaniach z systemem iOS, aby obsługiwać połączenia oczekujące oraz skorzystać z nowych ustawień prywatności.

WhatsApp Messenger iOS

WhatsApp po cichu wdrożył kolejną ważną aktualizację swojej aplikacji na iOS do wersji 2.19.120, która przynosi garść nowych istotnych funkcji. Wśród nich są najważniejsze funkcje to nowe ustawienia prywatności i obsługa połączeń oczekujących oraz udoskonalenia dla osób niedowidzących.

Zmieniono wygląd ekranu czatów w aplikacji WhatsApp na iPhone’a, co powinno ułatwić szybsze przeglądanie wiadomości. Użytkownicy WhatsAppa mogą teraz wysyłać wiadomości także bezpośrednio z klawiatury brajlowskiej w trybie VoiceOver.

Obsługa połączeń oczekujących nie wymaga żadnych wyjaśnień, ale dodam tylko, że będziesz mógł zaakceptować połączenie przychodzące w WhatsAppie, w trakcie prowadzenia innej rozmowy.

Na koniec znajdziesz nowe ustawienia prywatności dostępne w WhatsApp na iOS-a, które pozwalają kontrolować, kto może dodawać Cię do grup. Nowe ustawienia można znaleźć w aplikacji przechodząc do Ustawienia → Konto → Prywatność → Grupy. Pamiętaj, że administratorzy będą mogli wysyłać prywatne zaproszenia.

Teraz możesz wysyłać naklejki do znajomych z WhatsAppa

Pełna lista nowości aktualizacji WhatsAppa w wersji 2.19.120 z 25 listopada 2019 roku:

  • nowe ustawienia prywatności pozwalają kontrolować, kto może dodawać Cię do grup. Administratorzy będą mogli nadal wysłać prywatne zaproszenia,
  • dodano obsługę połączeń oczekujących, dzięki czemu możesz zaakceptować połączenie przychodzące WhatsApp, gdy prowadzisz inną rozmowę w komunikatorze,
  • zaktualizowano wygląd ekranu Czatów, aby ułatwić szybkie przeglądanie wiadomości,
  • możliwość wysyłania wiadomości z klawiatury brajlowskiej w trybie VoiceOver.

Najnowszą aktualizację WhatsApp 2.19.120 na iOS-a można znaleźć w App Store, więc pobierz ją, aby skorzystać z najnowszych ulepszeń.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play