Zakupy w Super-Pharm łatwiejsze z nową aplikacją mobilną

Aplikacja mobilna „Super-Pharm Polska” daje nieograniczony dostęp do aktualnej gazetki promocyjnej, klubowego konta, ofert specjalnych, niezliczonej liczby pomysłów na świąteczne prezenty.

Aplikacja mobilna Super-Pharm Polska

Pierwsza wersja aplikacji mobilnej znanej sieci aptek i drogerii Super-Pharm Polska została stworzona przez agencję Me & My Friends z Wrocławia.

Nowa aplikacja Super-Pharm Polska powstała z myślą o klientach sieci, którzy dzięki niej mają zawsze pod ręką aktualną ofertę handlową i listę sklepów w najbliższej okolicy. Mogą też w każdej chwili przeglądać konto Klubu LifeStyle i sprawdzać liczbę zgromadzonych w programie lojalnościowym punktów.

Ponadto klubowicze nie muszą już drukować kuponów rabatowych i nie potrzebują plastikowych kart do zbierania punktów – wystarczy, że użyją wirtualnej karty LifeStyle.

Klienci, którzy otwierają aplikację teraz, gdy Mikołajki tuż-tuż i święta coraz bliżej, szybko znajdą inspirujące propozycje upominków. „Piękno w prezencie to świetny wybór” głosi świąteczne hasło Super-Pharm, zachęcające do sprezentowania kosmetyków i dermokosmetyków takich znanych marek, jak na przykład: Vichy, Yope, L’Oreal, SVR, Tołpa, Bioderma, Nivea… Z promocją łączą się korzystne rabaty i wyjątkowe pomysły na prezenty pod choinkę.

Może Cię zainteresować także:

Nowa aplikacja rabatowa Lidl Plus jest już dostępna!

Nowa aplikacja drogerii nie tylko dla klubowiczów

Apka przeznaczona jest dla wszystkich klientów sieci. Przy czym użytkownicy, którzy nie są członkami Klubu LifeStyle, dzięki aplikacji zyskują dostęp do aktualnej gazetki, e-Drogerii i e-Apteki, do informacji o bieżących promocjach i do listy sklepów.

Natomiast posiadacze klubowego konta po zainstalowaniu aplikacji mogą ponadto:

  • w każdej chwili sprawdzić, jakie kupony rabatowe zostały dla nich przygotowane;
    w zakładce „Wybrane dla Ciebie” znaleźć spersonalizowane oferty – ulubione produkty w specjalnych cenach,
  • zawsze szybko sprawdzić, ile punktów za zakupy mają aktualnie na swoim koncie LifeStyle (1 zł = 1 pkt) i na jakie nagrody mogą je wymienić,
  • jednym kliknięciem przekazać zebrane punkty na rzecz jednej z trzech organizacji charytatywnych: „Akogo?” – Fundacji Ewy Błaszczyk, Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” lub Fundacji „Rak’n’Roll – Wygraj życie”,
  • zobaczyć, jaki prezent został dla nich przygotowany z okazji urodzin,
  • zobaczyć wcześniej najnowsze promocje.
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Super-Pharm Polska
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Super-Pharm Polska

Mają również możliwość szybkiego zaktualizowania swoich danych oraz przejrzenia historii zakupów, co bywa bardzo przydatne, jeśli chcemy ponownie kupić produkt, którego nazwy dobrze nie pamiętamy.

Darmowa aplikacja mobilna Super-Pharm Polska działa na smartfonach oraz tabletach z systemami operacyjnymi iOS, Android oraz Windows Phone:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa