„ColorFold” – papierowe łamigłówki i arcydzieła w jednym

Gra mobilna „ColorFold” to znakomita, minimalistyczna łamigłówka, w której rozwijasz kolorowe wstążki, przesuwając palcem po ekranie. Cóż może być bardziej odprężającego?

Gra mobilna „ColorFold”

Pamiętaj jednak, że pozory mylą. Kilka pierwszych poziomów w ColorFold nie sprawi Ci problemu, ale od ósmego etapu zaczynają się schody.

Twoim zadaniem jest ułożenie linii z papierowych wstążek na prostej planszy. Musisz przeprowadzić je przez określone punkty i omijać przeszkody.

ColorFold chodzi przede wszystkim o zapanowanie nad bałaganem na ekranie.
Na poziomie 13 do gry wkracza kolejny pasek, którym również trzeba odpowiednio pokierować. Niekiedy wstęgi poruszają się niczym lustrzane odbicia, więc podczas prowadzenia jednej musisz uważnie śledzić drugą. Etap 35. wprowadza kolejne utrudnienie, czyli… trzecią wstążkę!

Może Ci spodobać także:

„Peak – Brain Training” pomoże Ci usprawnić pamięć i koncentrację

Na szczęście Martin Pluisch, autor gry, zadbał o system podpowiedzi — by dowiedzieć się, co należy zrobić, wystarczy stuknąć w ikonę w lewym górnym rogu ekranu.

Zrzuty ekranu z gry mobilnej „ColorFold”

Korzystanie z pomocy nie wiąże się z żadnymi karami, może jednak na tym ucierpieć Twoja duma! Grę możesz kupić za 8,99 zł na iPhone’a lub iPada oraz za 9,99 zł na Androida:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska