Bank Pekao udostępnia nową bankowość internetową Pekao24

We wtorek 26 listopada br. wybrani klienci korzystający z serwisu Pekao24 mogą zacząć korzystać z nowej wersji serwisu internetowego.

Nowa bankowość internetowa Pekao24 (2019)
Nowa bankowość internetowa Pekao24 (listopad 2019)

Od wtorku 26 listopada 2019 roku Bank Pekao SA wycofał serwis mobilny m.pekao24.pl dla klientów indywidualnych. Klienci mogą nadal korzystać ze swojego konta przez telefon używając aplikacji mobilnej PeoPay dostępnej na systemy Android i iOS lub przez przeglądarkę mobilną na pełnej wersji serwisu internetowego na www.pekao24.pl.

Dzisiaj Bank Pekao SA udostępnił wybrańcom nową odsłonę serwisu transakcyjnego. Do nowego serwisu można przejść po zalogowaniu się na www.pekao24.pl klikając zakładkę Nowe Pekao24 dostępną z poziomu każdej strony dotychczasowego serwisu oraz przycisk na stronie głównej.

Choć wygląd strony logowania do bankowości internetowej się nie zmienił, to zmianie ulega (ale tylko tymczasowo!) adres strony nowego serwisu z https://www.pekao24.pl na nowe.pekao24.pl. Bank wciąż pracuje nad udoskonaleniem nowego serwisu bankowości, który finalnie będzie dostępny pod adresem www.pekao24.pl.

Do tego czasu klienci mogą swobodnie poruszać się między nową a starą wersją serwisu internetowego Pekao24. Nowy serwis można wypróbować na danych rzeczywistych (na tzw. środowisku produkcyjnym). To znaczy, że wszystkie dyspozycje, które zlecisz w nowym serwisie Pekao24, zostaną przez bank wykonane tak, jakby zostały zlecone w dotychczasowym Pekao24.

Do klientów, którym bank udostępnił nowy serwis zostanie wysłana wiadomość w poczcie wewnętrznej serwisu Pekao24. Pozostali klienci będą mogli dołączyć do testowania nowego Pekao24 w kolejnych etapach. O udostępnieniu kolejnym osobom bank będzie informował poprzez wiadomości w dotychczasowym systemie Pekao24.

Sprawdź także:

Liczba użytkowników bankowości internetowej w polskich bankach (4Q 2018)

Co się zmienia w nowym Pekao24?

Wszystko w jednym miejscu, czyli na pierwszym ekranie:

  • znajdziesz najważniejsze informacje o produktach, jakie masz w naszym banku,
  • zobaczysz historię ostatnich transakcji,
  • zrobisz praktycznie każdą operację, np. zlecisz przelew czy sprawdzisz listę nadchodzących płatności.

Kontrola wydatków

Twoje bieżące i archiwalne operacje dotyczące Twoich rachunków i kart kredytowych, jakie posiadasz w banku zebrano w jednym miejscu. Dodano wygodną wyszukiwarkę oraz moduł analizy finansowej, który:

  • pogrupuje Twoje wydatki i wpływy,
  • ułatwi Ci codzienne zarządzanie Twoimi finansami.

Dostępność

Strony nowego Pekao24 dopasują się automatycznie do ekranu dowolnego urządzenia. Kolejne funkcje i operacje w nowym serwisie będą dodawane sukcesywnie, o czym klienci będą informowani.

Jak wrócić do starej wersji serwisu Pekao24?

W nowym serwisie wystarczy kliknąć na niebieski baner zamieszczony na stronie głównej (w prawym górnym rogu).

Powrót do starej wersji serwisu Pekao24
Powrót do starej wersji serwisu Pekao24

Więcej informacji możesz znaleźć w oficjalnym przewodniku (PDF).

źródło: Bank Pekao SA