Stwórz profesjonalny podpis e-mail w generatorze Newoldstamp

Użyj online’owego generatora podpisów e-mail Newoldstamp, aby odkryć nowy kanał marketingowy, wyróżnić swoją markę, firmę lub udoskonalić prywatne konto e-mail.

Newoldstamp - generator podpisów e-mail. (online)

Bądź profesjonalistą i stwórz oryginalny podpis dla siebie lub swojej firmy w generatorze stopek Newoldstamp. Dzięki temu uwidocznisz swoją markę i jak najlepiej wykorzystasz zarządzanie podpisami e-mail oraz marketingiem w stopce.

Możesz także stworzyć podstawowy bezpłatny podpis, aby dodać osobisty akcent do swojego e-maila w Gmailu, Mail na macOS lub iPhone’a, Outlooku lub innym dowolnym programie pocztowym.

W Newoldstamp możesz skorzystać z gotowych szablonów i dostosować wygląd podpisu dodając zdjęcie i/lub logo. Narzędzie samo pobierze także kolory z Twojego brandu, aby stopka była jeszcze bardziej profesjonalna i zgodna z identyfikacją wizualną firmy.

UWAGA! Na dole tego wpisu znajdziesz kod promocyjny na 30% zniżki, jeśli zdecydujesz się na wykupienie jednego z płatnych planów subskrypcji.

Najważniejsze cechy narzędzia Newoldstamp to między innymi:

 • Tworzenie i zarządzanie podpisami w firmie z jednego pulpitu nawigacyjnego.
  Możesz stworzyć różne szablony podpisów e-mail, które są spójne z Twoim brandingiem i dodać do nich dowolne, dynamicznie zmieniające się bannery reklamowe. Generator pozwala zarządzać zmianami w stopce dla pracowników w całej firmie.
 • Dzięki modułowi statystyk, możesz mierzyć i zwiększać konwersje sprzedażowe poprzez komunikację e-mailową i prowadzenie kampanii banerowych w podpisów e-mailowych.
 • Szybka i łatwa konfiguracja podpisów e-mail. Bezproblemowa integracja z głównymi klientami e-mail i urządzeniami mobilnymi (Pipedrive, Thunderbird, Reply.io, aplikacja mobilna Gmail na iOS-a i Androida, Outlook, Gmail w przeglądarce, Polymail, QQMail (qq邮箱), eSputnik, FastMail, Salesforce, AOL, ProtonMAil, Hubspot, Google Inbox, Zoho Mail, GoDaddy mail, Yahoo, iPhone/iPad, Spark i inne).
Przykładowe szablony podpisów w stopce e-maila
Przykładowe szablony podpisów w stopce e-maila

Utwórz i zmień swój podpis e-mail bez pomocy informatyków i grafików

Użyj generatora NEWOLDSTAMP do tworzenia podpisów biznesowych, wykorzystując szeroką gamę profesjonalnych szablonów podpisów. Podgląd podpisu e-mail na żywo pomaga stworzyć profesjonalny projekt podpisu zgodny z brandbookiem. Możesz zobaczyć wszystkie zmiany na raz, aby ulepszyć styl podpisu. Po zapisaniu zmiany otrzymasz kod HTML, który działa z praktycznie każdym klientem e-mail.

Przeczytaj także: Jak stworzyć podpis e-mail w formacie HTML na iPhone’a i iPada

Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania!

Wszystko robisz w intuicyjnym generatorze w przeglądarce internetowej do projektowania podpisów e-mail i zarządzania nimi bez rozszerzeń i aplikacji komputerowych. NEWOLDSTAMP nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania na komputerach użytkowników lub całych zespołów!

Nie musisz nic instalować, integrować ani zapewniać dostępu ze swoich serwerów pocztowych w firmie. Dzięki wykorzystanej technologii podpisy są bezpieczne, a zarządzanie nimi jest w pełni kontrolowane przez użytkownika (właściciela konta).

Możliwości generatora

Newoldstamp pozwala zwiększyć świadomość marki w ciągu kilku sekund, dzięki profesjonalnie wykonanym podpisom dla wszystkich pracowników Twojej firmy. Możesz dowolnie układać, duplikować i udostępniać podpisy członkom swojego zespołu. Po prostu tworzysz podpis, używasz i udostępniasz kolegom w kilka minut.

Newoldstamp - generator podpisów e-mail online
Newoldstamp – generator podpisów e-mail online

Jak zacząć? Sprawdź poniższy przewodnik wideo:

Najważniejsze korzyści i funkcje narzędzia:

 • możliwość dostosowania wyglądu stopki do identyfikacji wizualnej firmy (możliwość skorzystania z szablonów, które można modyfikować/zmieniać kolory, czcionki, etc.)
 • możliwość dodania dowolnej liczby pól z danymi (imię, nazwisko, adres WWW, e-mail, nazwa firmy, stanowisko, telefon, i wiele wiele więcej)
 • dodawanie ikon do serwisów społecznościowych i możliwość dowolnego podlinkowania,
 • dodawanie zdjęcia i/lub logo firmy i możliwość podlinkowania do dowolnej strony internetowej,
 • umieszczanie rozmaitych disclaimerów,
 • umieszczanie i tworzenie bannerów promocyjnych i śledzenie kliknięć/wyświetleń, dzięki modułowi statystyk,
 • dodawanie Emoji, lub ikon,
 • dodawanie przycisków do App Store’a lub Google Play, aby promować swoją aplikację mobilną.
Ikony social media w generatorze
Ikony social media w generatorze

30% zniżki dla 5 pierwszych subskrybentów, którzy skorzystają z kodu!

To tylko najważniejsze nowości, żeby przekonać się jak proste i pożyteczne jest to narzędzie zarejestruj się bezpłatnie na stronie newoldstamp.com/editor.

Jeśli chcesz wykupić płatny plan dla swojej firmy (roczny lub miesięczny) możesz skorzystać z naszego kodu promocyjnego na 30% zniżki podczas dokonywania płatności. Przed płatnością wystarczy wybrać Add Coupon i wpisać kod: mobiRANK. Zniżka powinna naliczyć się automatycznie dla pierwszych 5 osób, które wykorzystają ten kod.

Jeśli wykorzystałeś kod, podziel się tą informacją w komentarzu poniżej, aby inni czytelnicy wiedzieli, czy jeszcze mogą go wykorzystać. To będzie bardzo miłe z Twojej strony! :)

Przykład podpisu dla naszego serwisu stworzony w generatorze
Przykład podpisu (stopki e-mail) dla naszego serwisu stworzony w generatorze

Sprawdź także mysignature.io, alternatywne narzędzie tej samej firmy, które zostało stworzone dla jednoosobowych działalności lub freelancerów.

artykuł partnerski