Niantic zwiększa limity w plecaku Pokémon GO

Świetna wiadomość dla graczy Pokémon GO, szczególnie weteranów, którzy grają w tę grę od bardzo dawna, ponieważ Niantic właśnie ogłosiło kolejny wzrost limitów przechowywania przedmiotów i stworków.

Limity pamięci w grze Pokemon GO

Oznacza to, że trenerzy będą mogli teraz łapać i przechowywać nawet 3000 pokemonów bez konieczności transferowania, żeby zwolnić miejsce w plecaku.

Pamiętaj, że nadal będziesz musiał zapłacić za dodatkowe miejsce do przechowywania, tak jak dotychczas. W grze mobilnej Pokémon GO jest limit bezpłatnego przechowywania do 300 Pokemonów i 350 przedmiotów, ale możesz dokupić dodatkowe miejsce do przechowywania, zwiększając limity stopniowo do maksymalnej pojemności 3000 Pokémonów i 2500 przedmiotów (Items).

W ubiegłym roku Niantic zwiększyło limit przechowywania w Pokémon GO z 1500 do 2000, i jeszcze raz do 2500 kilka miesięcy temu. Wygląda na to, że wielu graczy osiągnęło już ten limit, zmuszając Niantic do dalszego zwiększania pojemności. Od początku pojawiły się dodatkowe generacje Pokemonów, co oznacza większą potrzebę na dodatkowe miejsce dla graczy.

Zobacz też:

Od dziś Pokémon GO rozszerza się o 5. generację Unova

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje osiągnięcie limitu 3000 Pokémonów, możesz wykonać obliczenia matematyczne, biorąc pod uwagę, że 200 Pokecoins da Ci 50 miejsc (Pokemonów lub przedmiotów). Oczywiście możesz kupić Pokecoiny za prawdziwe pieniądze lub zdobyć je poprzez nagrody i premie w grze.

źródło: phoneArena via Twitter