Internet 300 Mb/s od Netii w supercenie na Black Week

Netia wprowadziła wyjątkową ofertę na internet światłowodowy z okazji Black Friday i Cyber Monday, która będzie dostępna tylko do 9 grudnia 2019 roku.

Black Week w Netia (2019)

W ramach Black Weeks Netia podwaja prędkość bez zmiany ceny, dzięki czemu światłowodowy internet do 300 Mb/s kosztuje zaledwie 50 zł miesięcznie. W atrakcyjnych cenach można kupić pakiety m.in. z TIDAL i/lub HBO GO. A wszystko na start przez 3 miesiące bez opłat!

„Dwa razy szybszy internet w tej samej cenie”, to hasło przewodnie oferty Black Weeks, jaką Netia przygotowała z okazji Black Friday i Cyber Monday.

W jej ramach światłowodowy dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s kosztuje zaledwie 50 zł miesięcznie (standardowa cena opcji do 150 Mb/s), a do 1 Gb/s 70 zł miesięcznie (dotychczas cena dla opcji 500 Mb/s).

Może Cię zainteresować także: ranking ofert operatorów Internetu stacjonarnego do domu

Pakiety z TIDAL i/lub HBO GO w abonamencie!

W promocji Black Weeks w Netii dostępny jest także:

  • światłowodowy internet do 300 Mb/s z dostępem do serwisu muzycznego TIDAL za 60 zł miesięcznie,
  • światłowodowy internet do 300 Mb/s z dostępem do HBO GO za 60 zł miesięcznie,
  • do internetu można też dobrać obie te usługi (TIDAL i HBO GO), płacąc łącznie, po okresie promocyjnym, 70 zł miesięcznie.

Niezależnie od wybranego wariantu prędkości i dodatkowych usług czy serwisów, przez pierwsze 3 miesiące opłaty abonamentowe wyniosą zero złotych! Umowy w tej promocji zawierane są na okres 24 miesięcy.

Internet światłowodowy Netia z HBO GO lub TIDAL

Również dla obecnych klientów, z okazji Black Weeks, Netia przygotowała szereg ofert, dzięki którym na atrakcyjnych warunkach (już od 5 zł miesięcznie) można zwiększyć prędkość internetu. Klienci którzy wyrazili zgody na komunikację marketingową, otrzymają informację o akcji na swoje prywatne skrzynki email i/lub SMS z propozycją przejścia na wyższe prędkości, aż do 1Gb/s.

W ofercie Netii dostępne są także różnorodne pakiety internetu z TV. Już od 50 zł miesięcznie Netia oferuje np. dostęp do internetu z prędkością do 150 Mb/s i TV z 93 kanałami. Z kolei z myślą o klientach, dla których liczy się przede wszystkim brak zobowiązań, dostępna jest oferta internetu światłowodowego z umową na czas nieokreślony.

Wyszukaj dostępność usług internetu lub internetu z TV oraz oferty promocyjne pod dowolnym adresem w Polsce:

Zobacz też:

Wyniki certyfikowanego pomiaru internetu w Polsce 1H 2019 roku [UKE]

źródło: informacja prasowa