Dożywotni dostęp LifePlan do Pornhuba kupisz w Black Friday…

Serwis Pornhub będzie sprzedawać specjalne dożywotnie członkostwo premium w czarny piątek – za dostęp do LifePlan na całe życie będzie trzeba zapłacić 299 dolarów.

Dożywotni dostęp LifePlan do Pornhuba

Z okazji Black Friday miłośnicy serwisu Pornhub będą mogli zakupić specjalny, dożywotni dostęp LifePlan Premium, płacą za niego tylko raz. Patrząc na statystyki odwiedzalności tego serwisu w Polsce, zapewne wiele osób skorzysta z tej okazji – czekamy później na dane według krajów :)

Pornhub daje ludziom alternatywę dla tradycyjnych prezentów: LifePlan, za który należy uiścić jednorazową opłatę w wysokości 299 dolarów (ok. 1165 zł). Szkoda, że Netflix czy HBO nie ma takiej oferty :(

Począwszy od czarnego piątku 29 listopada 2019 roku, użytkownicy mogą zakupić LifePlan, dożywotnią subskrypcję usługi premium Pornhub. W ramach członkostwa w Pornhub Premium użytkownicy otrzymują szybsze przesyłanie strumieniowe, dodatkowe treści w jakości 1080p, 4K i w wirtualnej rzeczywistości. Oprócz bezpłatnej biblioteki Pornhub ma obecnie około 125 000 filmów premium, więc prawdopodobnie będziesz potrzebować dożywotniego członkostwa, aby móc obejrzeć wszystkie…

Chętni na LifePlan powinni się pośpieszyć, bowiem specjalną dożywotnią subskrypcję będzie można zakupić tylko od piatku do Black Monday (2 grudnia 2019 r.). No cóż, dla niektórych będzie to okazja na całe życie. Obecnie subskrypcja Pornhub Premium na jeden rok kosztuje 95,88 USD. Oznacza to, że za 299 USD płacisz mniej więcej równowartość trzech lat na całe życie.

Polska na 14. miejscu w podsumowaniu 2018 r. serwisu Pornhub

 

Wiceprezes Pornhuba, Corey Price, twierdzi, że jest to idealny prezent dla bliskich w te Święta Bożego Narodzenia. W komunikacie prasowym Price powiedział:

Każdego roku w Czarny piątek – który jest zwykle najbardziej pracowitym dniem w roku – zalewa nas ogromna oferta elektroniki, ubrań i nie tylko. Kupując tradycyjne prezenty, pamiętaj, aby obdarować tych, których kochasz najbardziej, prezentem, którego naprawdę chcą i potrzebują.

Sprawdź film promujący LifePlan:

Jeśli nie podoba Ci się dożywotnia oferta, Pornhub oferuje również subskrybentom opcję dodania dodatkowych czterech bezpłatnych miesięcy do 12-miesięcznej subskrypcji.

Ale spójrzmy prawdzie w oczy: jeśli ktoś wydaje pieniądze na rok tylko po to, aby uzyskać dodatkowe cztery miesiące, równie dobrze może wydobyć dodatkową gotówkę, aby zapewnić sobie dożywotni dostęp wysokiej jakości 4K. Jestem ogromnie ciekawy jak będą przedstawiały się statystyki wykupionych planów według krajów.

źródła: informacja prasowa via Forbes i UNILAD