Apple przygotowało karty upominkowe na „Dni Okazji na Black Friday”

Apple zapowiedziało „Dni Okazji na Black Friday” przygotowując oferty z kartami podarunkowymi o wartości nawet 800 zł przy zakupie wybranych urządzeń.

Dni Okazji Apple 2019 (Black Friday)

Apple ogłosiło na swojej stronie internetowej oficjalne wydarzenie zakupowe „Dni Okazji na Black Friday”, które potrwa od czarnego piątku (piątek 29 listopada 2019 r.) do Cyber Monday (poniedziałku 2 grudnia 2019 r.).

Po tym jak została opublikowana sekcja „Prezenty świąteczne 2019” Apple ogłosiło dziś specjalne oferty z kartami podarunkowymi w sklepie Apple Store, Na stronie głównej pojawił się banner zachęcający do zanotowania tej daty w kalendarzu. Firma zaoferuje karty upominkowe o wartości do 800 zł przy zakupie kwalifikujących się produktów Apple’a, takich jak iPhone’y, iPady i komputery Mac. Jak zwykle, zewnętrzni sprzedawcy, tacy jak np. Amazon, prawie na pewno pobiją Apple pod względem cen ofertowych.

Dokładne szczegóły oferty nie zostały jeszcze ogłoszone. Apple twierdzi, że wartości kart podarunkowych różni się w zależności od zakupionych produktów, więc 800 zł to maksymalna kwota na karcie upominkowej na wydanie w sklepie internetowym Apple Store, dodawana w promocji zapewne do najdroższego urządzenia. Prawdopodobnie niektóre z najnowszych produktów Apple’a nie będą w ogóle kwalifikować się do otrzymania karty podarunkowej.

Prezenty z kartami upominkowymi są typowym podejściem Apple’a do świątecznych zakupów. Zamiast obniżać cenę swoich urządzeń premium, rozdaje przy zakupie kartę podarunkową.

Apple Shopping Event odbywa się w wielu regionach na całym świecie, w tym w Polsce z kartą upominkową do 800 zł, do 160 £ w Wielkiej Brytanii, do 200 euro w Europie, 200 USD w USA i 280 CAD w Kanadzie.

Apple udostępniło sekcję „Prezenty świąteczne 2019”

Oczywiście, Apple Store nie słynie z oferowania najbardziej konkurencyjnych ofert w czarny piątek. MacBook Air jest już sprzedawany ze zniżką 200 USD od ceny katalogowej, a najnowszy 16-calowy MacBook Pro jest obniżony o sto dolarów w Amazon jeszcze przed rozpoczęciem prawdziwych promocji z okazji Black Week.

Musimy poczekać do piątku, aby zobaczyć, które produkty kwalifikują się do otrzymania pełnej karty podarunkowej o wartości 800 zł, a które nie. W większości przypadków prawdopodobnie znajdziesz lepsze oferty cenowe poza Apple Store’em.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia.

Zobacz jakie oferty oferowało Apple w zeszłym roku:

Cztery Dni Okazji Apple’a ruszają w piątek 23 listopada 2018 r.

źródło: Apple Polska