Zostań potentatem kolejowym w „TrainStation 2: Imperium kolei”

Przenieś się do złotego okresu kolei, by zacząć przygodę z kilkoma lokomotywami i garścią prostych zleceń polegających np. na odbiorze zasobów i dostarczeniu ich w różne miejsca.

Train Station 2: Zbierz pociągi i zbuduj imperium
Train Station 2: Zbierz pociągi i zbuduj imperium

[Ding-dong] „Pociąg IC 16145 z Wrocławia do Poznania spóźni się o około 23 minuty”. 

Brzmi znajomo? Cóż, gdy następnym razem będzie się zapowiadało na problemy z pociągami, nie czekaj na peronie i nie złorzecz przeciwko liniom kolejowym, tylko weź sprawy w swoje ręce dzięki TrainStation 2: Railway Empire.

Gra pozwala Ci stworzyć rozkwitające, napędzane lokomotywami imperium, w którym mniejszą rolę odgrywa komunikacyjny chaos, a większą chęć powrotu do czasów beztroskiej zabawy kolejką, która być może kurzy się jeszcze gdzieś w piwnicy.

Wszyscy miłośnicy kolei, kolekcjonerzy pociągów oraz entuzjaści symulatorów kolejowych, którzy kochają wszystko co jest związane z transportem kolejowym, łączcie się! Czas ustawić pociągi na torach i zbudować swoje kolejowe imperium. Zostań potentatem kolejowym i ciesz się wspaniałą przygodą symulacji pełną niespodzianek, osiągnięć oraz wymagających kontraktów.

Przeczytaj także: Gra „Ticket to Ride: First Journey” dostępna na iOS-a i Androida

Odkryj i zbierz setki znanych prawdziwych pociągów, rozplanuj transport, aby odbierać zasoby i dostarczać je do zleceniodawców, w celu wykonania zadań. Czasem realizacja zadań może okazać się dosyć wymagająca, ale jako potentat kolejowy planujący budowę największego imperium kolejowego na świecie, na pewno dasz sobie z nimi radę. Zaprojektuj swoje stacje i wytwarzaj różne produkty – niektórzy zleceniodawcy mogą poprosić o coś więcej niż tylko surowce.

pociągi z gry TrainStation 2: Imperium kolei

Cudowne krajobrazy dodają grze koloru i uroku

Jednak to tylko początek. Wraz z postępami w grze będziesz odblokowywać nowe lokomotywy, trasy i mapy, Twoje pociągi będą jeździć coraz dalej, a krąg kontaktów biznesowych będzie się nieustannie powiększał. Im więcej umów zrealizujesz, tym więcej pociągów odblokujesz i tym bardziej będzie się rozwijać Twoja sieć połączeń. To natomiast umożliwi przyjmowanie nowych zleceń i korzystanie z nowych okazji.

Krajobrazy z gry TrainStation 2 (screen)

Czasami musisz odwrócić bieg wydarzeń

Zacznij podpisywać coraz większe kontrakty — niech Twoje lokomotywy wykonują najcięższą pracę, podczas gdy Ty będziesz się zajmować ważniejszymi sprawami. Wracaj do swojego kolejowego świata, by pławić się w bogactwach i jeszcze bardziej go rozwijać.

TrainStation 2 to niekończąca się przygoda, która łączy imponującą grafikę z rozgrywką wymagającą strategicznego myślenia i roztropnego oceniania własnych ambicji. Następna stacja… Cóż, to zależy od Ciebie.

Funkcje gry mobilnej „TrainStation 2”:

  • Stań się właścicielem najbardziej popularnych pociągów w historii kolejnictwa.
  • Zbieraj znane pociągi, ulepszaj je i wykorzystaj ich pełen potencjał.
  • Poznaj interesujących zleceniodawców i realizuj kolejowe zlecenia logistyczne.
  • Koordynuj i wysyłaj swoje pociągi zgodnie z własną strategią.
  • Rozbuduj stacje kolejowe oraz zbuduj większą i lepszą infrastrukturę kolejową.
  • Odkryj nowe globalne regiony podróżując przez nie.
  • Co miesiąc bierz udział w nowych wydarzenia w świecie TrainStation 2.
  • Współpracuj z innymi entuzjastami kolei podczas wydarzeń i zleceń.
  • Walcz o lepszą pozycję w stawce dążąc do zostania największym potentatem kolejowym.

Pobranie i granie w TrainStation 2 jest darmowe, ale istnieje możliwość zakupu niektórych elementów w grze za prawdziwe pieniądze. Jeśli nie chcesz korzystać z tej możliwości, wyłącz zakupy w aplikacji, w ustawieniach swojego urządzenia. Wymagane jest również połączenie sieciowe.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska