Roczna subskrypcja PlayStation Plus za 180 zł [Black Friday]

Sony przygotowało sporo niesamowitych ofert z okazji Black Friday, jednak najbardziej wartą uwagi jest 12-miesięczna subskrypcja PS Plus z 25% rabatu.

Niesamowite oferty z okazji czarnego piątku w Playstation

Promocyjna cena 180 zł (25% mniej niż cena regularna 240 zł) na roczną subskrypcję PlayStation Plus obowiązuje tylko do 2 grudnia 2019 do godziny 11:00 (czasu polskiego).

Subskrypcja ta jest płatną ciągłą subskrypcją – co rok z Twojego portfela pobierana będzie opłata w wysokości 240,00 zł. Wybierając subskrypcję PS Plus w ramach promocji Black Friday w sklepie PlaysStation Store płacisz 180 zł za 12 miesięcy, które doliczane są do daty zakończenia ostatnio opłaconej subskrypcji.

Czyli jeśli Twoja obecna subskrypcja kończy się 1 stycznia 2020 roku, to nowo zakupiona roczna subskrypcja dodaje się do tego okresu i będzie ważna do 1 stycznia 2021 roku.

Płacąc teraz za cały rok z góry oszczędzasz aż 60 zł – 39% w porównaniu z miesięczną opłatą (za 1-miesięczną subskrypcję PS Plus) oraz 40% w porównaniu z kwartalną opłatą (za 3-miesięczną subskrypcję PS Plus).

Przeczytaj także:

PlayStation 4 z liczbą prawie 103 mln sprzedanych sztuk!

PlayStation®Plus to największa społeczność graczy nowej generacji, w ramach której otrzymujesz:

  • dostęp do trybu online dla wielu graczy na PS4™: jeśli szukasz rywali lub członków zespołu, PlayStation®Plus pozwoli Ci cieszyć się grami na PS4™ z innymi graczami online,
  • gry co miesiąc: pobierz co najmniej 24 starannie dobrane gry na PS4 w roku bez dodatkowych kosztów: możesz je zachować i grać w nie przez czas trwania Twojej subskrypcji,
  • rabaty na wyłączność: skorzystaj ze specjalnych ofert na gry i dodatki w PlayStation®Store,
  • dysk internetowy: otrzymaj 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS4™.

PlayStation Plus 180 zł/12 mies. (Black Friday)

Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Abonament wygaśnie wówczas wraz z końcem wykupionego okresu subskrypcyjnego. Zatrzyma to pobieranie przyszłych opłat, ale nie otrzymasz zwrotu już dokonanych płatności.

Instrukcje anulowania subskrypcji można znaleźć tutaj.

Przeczytaj pełny regulamin oferty z okazji Czarnego Piątku: playstation.com/plusblackfriday19.