Spotify wręczy własne nagrody muzyczne „Spotify Awards”

Gala wręczenia nagród Spotify Award będzie transmitowana na żywo – wydarzenie odbędzie się 5 marca 2020 roku w Meksyku.

Spotify Awards (logo)

Muzyczny serwis streamingowy Spotify ogłosił, że będzie wręczało swoje własne nagrody muzyczne Spotify Awards, które będą „prawdziwym odzwierciedleniem tego, czego najchętniej słuchają użytkownicy”.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo z Turner Latin America w Mexico City, które Spotify określiło jako stolicę transmisji strumieniowej świata, wyprzedzając nawet Nowy Jork, Londyn i Paryż.

Spotify zapowiedziało, że nagrody będą zależały wyłącznie od danych generowanych przez użytkowników, niezależnie od gatunku. Twoje odtworzenia, wzorce i nawyki pomogą określić kategorie nagród, finalistów i zwycięzców – czytamy. Możesz się ekscytować ceremonią wręczenia nagród, która tak naprawdę powie wszystkim, co ludzie na świecie najchętniej strumieniują.

Spotify wydało film promocyjny tylko w języku hiszpańskim (możesz obejrzeć poniżej), a nagrody wydają się koncentrować wyłącznie na rynku Ameryki Łacińskiej, ale nie ujawniono żadnych innych szczegółów.

Spotify będzie transmitowało ceremonię na żywo w TNT dla całej hiszpańskojęzycznej Ameryki Łacińskiej 5 marca 2020 roku. Czy zobaczymy galę w internecie? Na razie nie wiemy.

Może Cię zainteresować także:

Spotify ma już 113 mln użytkowników płatnej wersji Premium

źródło: Spotify News – Save the Date for the First Ever Spotify Awards in Mexico City