mVoucher dostępny także w aplikacji mPay na iOS-a

Usługa mVoucher została już dodana do aplikacji mobilnej mPay na urządzenia z systemem iOS.

mVoucher mPay

Zapowiadana w czerwcu usługa mVoucher w aplikacji do płatności mobilnych mPay została wreszcie dodana w wersji na iPhone’y.

Czym są mVouchery mPay?

mVoucher mPay to nowa usługa finansowa, działającą na zasadzie bonów różnego przeznaczenia (multi-purpose vouchers, MPV). Dla użytkowników mPay oznacza to możliwość korzystania z ofert promocyjnych i otrzymywania bonusowych środków, które mogą zostać przeznaczone na usługi i produkty dostępne w ramach systemu. Z mVoucherów mPay można korzystać w taki sam sposób, jak z innych metod płatności w mPay, czyli elektronicznej portmonetki i kart płatniczych.

mVoucher o wartościach 50, 100 i 150 zł można przeznaczyć na dowolne usługi dostępne w aplikacji lub przesłać innej osobie. Do każdego nominału dodawane są także ekstra punkty. Ich zakup zapewnia dodatkowe korzyści wynikające z bieżących promocji.

Weź udział w konkursie Fan mPay i wygraj iPhone’a XR!

mVoucher można kupić na ekranie „Doładowania” lub w menu „Portmonetki”. Chcąc przekazać go innej osobie, wystarczy przy zakupie podać jej numer telefonu. Istnieje też opcja zakupu vouchera na okaziciela. Kupujący wpisuje wtedy w aplikacji adres e-mail osoby, która ma go otrzymać. Ta dostaje plik w formacie PDF z kodem aktywacyjnym.

mVoucher w aplikacji mobilnej mPay

mVouchery są już dostępne w aplikacji na Androida i iOS-a:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: mPay