Promocja OPPO: przy zakupie Reno 2 A1k w prezencie

Od 22 do 24 listopada br. startuje akcja „Weekend z OPPO” w centrum handlowym Arkadia w Warszawie – firma przygotowała atrakcyjne promocje wybranych zestawów produktów.

Kup Reno 2 i odbierz A1k w prezencie - weekendowa akcja promocyjna OPPO

Firma OPPO otwiera w sklepie MediaMarkt na terenie Arkadii w Warszawie pierwszą strefę marki, tzw. „shop-in-shop”, w których zaoferuje pełne portfolio poszerzone o przydatne akcesoria. Z tej okazji przygotowało akcję „Weekend z OPPO”, w której produkty będą oferowane w ciekawych zestawach i bardzo atrakcyjnych cenach.

OPPO rozwija swoją obecność i widoczność w polskich sieciach sprzedaży. Firma postawiła w pierwszej kolejności na model „shop-in-shop” czyli wyeksponowane, specjalne strefy sprzedażowe funkcjonujące w ramach istniejących sklepów wielkopowierzchniowych. Zaletą tego rozwiązania jest doskonała eskpozycja portfolio przy jednoczesnym wykorzystaniu naturalnego ruchu rozpoznawalnych sieci handlowych.

Pierwszy tego typu punkt uruchomiony został w warszawskiej Arkadii. Z tej okazji OPPO przygotowało specjalną akcję dla klientów, która będzie realizowana w najbliższy weekend od 22 do 24 listopada 2019 roku.

Może Cię zainteresować także:

OPPO wprowadza na polski rynek serię smartfonów Reno2

Podczas „Weekendu z OPPO” w specjalnej ofercie dostępne będą, między innymi, smartfony z serii Reno2, oraz A9 i A5 2020 w specjalnych zestawach. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • OPPO Reno2 + OPPO A1k za 1 zł zamiast 499 zł
  • OPPO Reno2 + słuchawki OPPO Enco Q1 za 1 zł zamiast 349zł
  • OPPO Reno2 Z + powerbank OPPO VOOC 3.0 za 1 zł zamiast 249 zł
  • OPPO A9 + powerbank OPPO 10000 mAh za 1 zł zamiast 99 zł
  • OPPO A5 + powerbank OPPO 10000 mAh za 1 zł zamiast 99 zł

Zainteresowani nie powinni jednak zwlekać z zakupami, bo liczba zestawów jest ograniczona.

Słuchawki OPPO Enco Q1 wyposażone zostały w hybrydową, aktywną redukcję hałasu, która analizuje i eliminuje dźwięki otoczenia, wzmacniając odtwarzany dźwięk. Dzięki temu zarówno muzyka, jak i efekty w grach czy rozmowy telefoniczne są bardziej wyraźne oraz czyste. Słuchawki po pełnym ładowaniu mogą pracować przez 15 godzin przy włączonej funkcji redukcji szumów, a bez niej nawet do 22 godzin.

Powerbank z technologią ultraszybkiego ładowania VOOC 3.0 współpracuje ze wszystkimi modelami OPPO obsługującymi technologię VOOC, a dla wszystkich smartfonów wyposażonych w technologię SUPERVOOC, ultraszybkie ładowanie odbywa się przy mocy 20W. Powerbank OPPO to także elegancja konstrukcja 3D, która dzięki zaokrąglonym krawędziom idealnie leży w dłoni, co poprawia komfort codziennego użytkowania.

Stoisko Oppo w Arkadii
Strefa marki Oppo („shop-in-shop”) w Arkadii

Powerbank 1000mAh oferuje dwukierunkowe ładowanie 18 W. Został wyposażony w dwa wyjścia USB, dzięki czemu jest w stanie naładować dwa urządzenia jednocześnie. Dodatkowo, w zestawie dołączony jest kabel danych 2 w 1, z popularnym wejściem USB typu C. Powerbank został również wzbogacony o funkcję inteligentnego ładowania urządzeń niskiego poboru mocy, takich jak opaski czy słuchawki Bluetooth.

źródło: informacja prasowa