Apple udostępniło sekcję „Prezenty świąteczne 2019”

Apple zachęca, aby obdarować swoich bliskich prezentami, które pobudzą ich wyobraźnię i kreatywność, wprost ze sklepu internetowego firmy…

Sekcja „Prezenty świąteczne” w sklepie firmy Apple

To już ten czas, aby zacząć znowu myśleć o prezentach pod choinkę. Apple zachęca w swoim sklepie internetowym, abyś zrobił prezenty swoim bliskim kupując Apple Watcha, iPhone’a, AirPodsy lub inny sprzęt z logo jabłka.

Tuż przed Świętem Dziękczynienia Apple opublikowało stronę-przewodnik na prezenty świąteczne w 2019 roku, udostępniając specjalną sekcję „Prezenty świąteczne” z grafikami płatków śniegu stworzonych z najnowszych modeli produktów giganta.

Tradycyjnie Apple oferuje sugerowane pary prezentów i popularne akcesoria do wyboru. W tym roku zaprezentowano AirPodsy 2 i nowe AirPodsy Pro, które z pewnością znajdą się na liście wielu kupujących.

Apple podkreśla również sezonowe kolory najnowszych pasków Apple Watch Series 5, Apple Watch Studio i akcesoriów iPada, takich jak Apple Pencil i Smart Keyboard Folio.

Nowością w tym roku jest to, że Apple promuje swoje najnowsze usługi jako doskonałe prezenty cyfrowe w tym Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+ i Apple Music.

Produkty Apple'a ułożone w kształcie płatków śniegu
Produkty Apple’a ułożone w kształcie płatków śniegu

Apple zazwyczaj nie oferuje dużych rabatów ani przedłużonych świątecznych wyprzedaży o tej porze roku, ale jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z produktów możesz mieć możliwość otrzymać bezpłatny rok korzystania z Apple TV+ (z wybranymi produktami).

Oprócz tego Apple oferuje bezpłatną dostawę przy zamówieniach na kwotę powyżej 170 zł. I bezpłatne zwroty. W przypadku kwalifikujących się produktów zakupionych między 15 listopada 2019 r. a 25 grudnia 2019 r. procedurę zwrotu można zainicjować w terminie do 8 stycznia 2020 r. Możesz także umieścić na wybranych produktach Apple grawerunek i zapakować je w ozdobny papier.

Propozycje prezentów świątecznych Apple'a w 2019 roku

Zakupy w internetowym sklepie Apple’a dostępne są także w aplikacji mobilnej Apple Store. Wszystkie świąteczne propozycje znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej sklepu z Przewodnikiem świątecznym Apple’a.

źródło: 9TO5Mac