Oglądaj Dr Pryszczyllę w aplikacji „Dr. Pimple Popper”!

Jeśli jesteś fanem zabiegów, które przeprowadza Dr. Sandra Lee, to teraz możesz oglądać je na urządzeniach mobilnych, telewizorze i komputerze w aplikacji „Dr. Pimple Popper”!

Oficjalna aplikacja mobilna „Dr. Pimple Popper” (Dr Pryszczylla)

Choć temat nieco wstydliwy, każdy zmiał jakiegoś pryszcza, którego wyciskał… No może nie każdy, ale większość osób w wieku dojrzewania! Nie są to przyjemne rzeczy, ale dla niektórych oglądanie wyskakujących pryszczy, tłuszczaków, wągrów czy kaszaków to takie „guilty pleasure”… ale ciiii.

Dr Pryszczylla (czyli doktor Sandra Lee) to światowej sławy lekarz specjalizujący się w walce z chorobami skóry (tymi bardziej poważnymi i mniej) oraz wyciskaniu różnego rodzaju pryszczy, wągrów i innych tworów z tajemniczymi wydzielinami..

Teraz, fani pani Dr. Sandra Lee (AKA Dr. Pimple Popper, po polsku Dr Pryszczylla) mogą oglądać wszystkie najlepsze, najbardziej szokujące i satysfakcjonujące zabiegi wyciskania na smartfonie w oficjalnej aplikacji mobilnej i to bez reklam!  Aplikacja Dr. Pimple Popper zawiera najlepsze materiały wideo, których urywki można oglądać na kanale YouTube lub na profilu na Instagramie pani doktor (@drpimplepopper).

Wszystkie torbiele i zaskórniki, jakie możesz sobie wyobrazić – teraz w jednym miejscu! W aplikacji można wykupić miesięczną (14,99 zł) lub roczną (147,99 zł) subskrypcję, aby mieć dostęp do nowych treści i materiałów zakulisowych. Serial Dr. Pryszczylla (tytuł oryg. Dr Pimple Popper) dostępny jest także na kanale TLC Polska.

Recover.Faster pomoże Ci szybko wyzdrowieć!

Konkurs dla subskrybentów!

Dodatkowo, spośród osób, które wykupią dostęp All Access w aplikacji mobilnej, zostanie wylosowanych 5 subskrybentów, którzy otrzymają specjalny kosz upominków między innymi z kosmetykami SLMD oraz specjalny list od Dr. Sandry Lee!

Wszystko co trzeba zrobić, to pobrać oficjalną aplikację mobilną Dr. Pimple Popper (linki znajdziesz poniżej) i wykupić subskrypcję do 25 listopada 2019 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 26 listopada (konkurs nie tylko dla mieszkańców USA, więc udział bierze każdy!) – Powodzenia!

Co znajdziesz w oficjalnej aplikacji mobilnej „Dr. Pimple Popper” ??????

W aplikacji możesz obejrzeć także setki filmów za darmo. Warto jednak zarejestrować się, aby odblokować dostęp All Access. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem oglądania wyskakujących pryszczy, czy pierwszy raz słyszysz o Dr Pryszczylli (Dr. Pimple Popper), czy też po prostu lubisz dermatologię, w aplikacji Dr. Pimple Popper każdy znajdzie coś dla siebie!

  • Ekskluzywna zawartość: nigdy wcześniej nie publikowane filmy, materiały zza kulis.
    Dostęp do ekskluzywnej biblioteki filmów Dr. Pimple Popper!
  • Dostęp z każdego miejsca: setki filmów – wszystkie ulubione i nowe wideo z pryszczami.  Dzięki dostępowi Al Access otrzymujesz dwa nowe filmy w tygodniu, oczywiście z subskrypcją wszystkie oglądasz bez reklam!
  • Dołącz do społeczności i nawiąż kontakt z innymi #Popaholikami.
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „Dr. Pimple Popper”
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „Dr. Pimple Popper”

Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji i treści, możesz wykupić subskrypcję w aplikacji Dr. Pimple Popper co miesiąc lub raz do roku z automatycznym odnawianiem bezpośrednio w aplikacji. W aplikacji subskrypcje będą odnawiane automatycznie po zakończeniu ich cyklu, ale możesz w każdej chwili zrezygnować za pośrednictwem konta iTunes (zarządzane w Ustawieniach konta). Przez pierwsze trzy dni dostęp jest darmowy do całej zawartości.

Płatności subskrypcyjne zostaną automatycznie odnowione, chyba że zostaną dezaktywowane co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącego cyklu. Twoje konto zostanie obciążone za przedłużenie co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącego cyklu. Niewykorzystana część bezpłatnego okresu próbnego zostanie utracona po dokonaniu płatności. Anulowanie rezerwacji następuje po wyłączeniu automatycznego odnawiania.

Na jakich platformach dostępna jest aplikacja streamingowa Dr. Pimple Popper?

Dr. Pimple Popper All Access

Aplikacja Dr. Pimple Popper dostępna jest praktycznie na wszystkie platformy: smartfony z systemami iOS (iPhone) i Android, iPada, urządzenia Apple TV (4. generacji), Roku, androidTV,  fireTV, Chromecast, oraz na komputerze za pomocą przeglądarki pod adresem allaccess.drpimplepopper.com.

Aplikację pobierzesz za darmo ze sklepów App Store i Google Play na swoje urządzenie, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Dr. Pimple Popper