Aktualizacja oprogramowania 2B588 dla AirPods Pro

Firma Apple wydała aktualizację oprogramowania sprzętowego w wersji 2B588  dla swoich najnowszych słuchawek bezprzewodowych AirPods Pro.

AirPods Pro

Firma Apple wydała dzisiaj nową aktualizację oprogramowania układowego dla dousznych słuchawek bezprzewodowych AirPods Pro, które trafiły do sprzedaży 30 października 2019 roku.

Dzisiejsza aktualizacja oprogramowania jest oznaczona jako 2B588, w porównaniu z 2B584, która była pierwszą wydaną wersją oprogramowania dla nowych ‌AirPods Pro.

Niestety nie ma żadnego opisy, co zawiera ta aktualizacja oprogramowania, ale może poprawić łączność lub rozwiązać inne małe problemy ze słuchawkami.

Aktualizacja oprogramowania zostanie zainstalowana automatycznie po podłączeniu AirPods Pro do ładowania albo do iPhone’a lub iPada, ale może upłynąć trochę czasu, zanim aktualizacja stanie się dostępna dla wszystkich.

Zobacz także: 

Nowe oprogramowanie AirPodsów 6.8.8 (1. gen.) oraz 2A364 (2. gen.)

Aby sprawdzić oprogramowanie wewnętrzne ‌AirPods Pro‌, wykonaj następujące kroki:

  • Sparuj słuchawki z innym urządzeniem z systemem iOS.
  • Uruchom aplikację Ustawienia na iPhonie, iPodzie touch lub iPadzie.
  • Wybierz Ogólne.
  • Wybierz To urządzenie.
  • Przewiń w dół do AirPods Pro i wybierz tę opcję.
  • Numer oprogramowania układowego znajduje się w sekcji Wersja opr. sprzętowego.

Nie ma niezawodnego sposobu na wymuszenie aktualizacji oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods Pro, więc ich właściciele będą musieli uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać, aż zostaną one zaktualizowane w trakcie normalnego użytkowania.