Z tą aplikacją Twoje dziecko dowie się, jak działa ludzkie ciało?

Co kryje się w naszym ciele? Jak ono działa? Gdzie wędruje jedzenie, które połykamy? W „How does The Human Body Work?” znajdziesz odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania.

Aplikacja mobilna: How does The Human Body Work?

Ludzkie ciało jest niezwykłe. Pomyśl, jak wiele różnych procesów działa ze sobą w idealnej harmonii: serce niczym metronom rytmicznie pompuje krew, mięśnie kurczą się we wspólnym wysiłku, a paznokcie i włosy nieustannie rosną, choć wcale tego nie zauważasz…

Aby rozpocząć swoją anatomiczną podróż, wybierz ciało, a taśmociąg dostarczy Ci je do zbadania. Przełączając dźwignie umieszczone na dole ekranu, przyjrzysz się dokładniej różnym jego częściom (od szkieletu aż po serce), poznając zasady ich działania i rządzące nimi procesy.

Przybliż obraz suwakiem, by poznać szczegóły działania poszczególnych układów.
Tych, którzy wykażą się dociekliwością, aplikacja wynagrodzi nietypowymi niespodziankami. Spójrz z bliska na dłoń, a otrzymasz możliwość pomalowania paznokci. Przybliż oko, a zobaczysz, jak źrenica zwęża się i rozszerza pod wpływem światła.

Może Cię zainteresować także:

Serial „Miłość, śmierć i roboty” naprawdę udał się Netfliksowi

Praca serca to szczególnie intrygujące widowisko — obserwuj, jak narząd ten przyspiesza i tłoczy krew przez komory, gdy ciało zaczyna się ruszać.

How does The Human Body Work? to pomysłowa i nieszablonowa aplikacja pełna zdumiewających informacji o naszych zdumiewających ciałach!

Aplikacja mobilna: How does The Human Body Work?

Aplikację możesz kupić za 18,99 zł na urządzenia z systemami iOS lub iPadOS:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska