Wszystkie poziomy w grze DROLF są niedokończone

Niedopatrzenie? Ależ skąd! To po prostu kolejny element rozgrywki w grze mobilnej DROLF, odróżniający ten tytuł od innych produkcji.

Gra mobilna DROLF

Pierwszą czynnością nie będzie wcale chwycenie za kij golfowy. Nim pokażesz, co potrafisz, musisz najpierw doprowadzić do końca budowę każdego z etapów.

W tym celu przesuwasz palcem po ekranie, rysując ściany, od których potem odbijasz piłkę. Łatwizna, prawda? Nic podobnego! Gdy tylko opanujesz zasady, od razu napotkasz nowe utrudnienia, podnoszące poziom trudności. Trafisz piłką do dołka?

Co i rusz musisz zmieniać strategię, by omijać przeszkody w postaci magnesów, wiatraków czy poruszających się barier. Jeśli sprawy nie idą po Twojej myśli, pamiętaj, że im bardziej się postarasz, tym większą satysfakcję poczujesz, gdy już uporasz się z wyzwaniem.

Może Cie zainteresować także:

Gra mobilna „Holedown” to offline’owa zabawa dla każdego

Zupełnie jak na prawdziwym polu golfowym czeka Cię mnóstwo nieudanych prób i chybionych uderzeń, po których nastąpi to ostatnie, idealne trafienie prosto do celu.

DROLF wykorzystuje również zalety rzeczywistości rozszerzonej (AR), umożliwiając wyświetlenie dowolnego poziomu w realnym świecie. Dzięki temu możesz zachowywać się jak przystało na zawodowego golfistę: oglądać dołek ze wszystkich stron albo kucać, oceniając kąt uderzenia i szukając najlepszego sposobu na jego wykonanie.

Zrzuty ekranu z gry mobilnej DROLF

Choć w App Store jest mnóstwo gier o tematyce golfowej, to niezwykle pomysłowe rozwiązanie bez wątpienia sprawi, że DROLF zyska sobie grono zagorzałych fanów.

źródło: App Store Polska