Nowe koncepty iPhone’a 12 mogą zwiastować mniejszego notcha!

Kolejna wersja telefonu iPhone 12 już pobudza wyobraźnię projektantów, którzy publikują własne projekty w oparciu o oczekiwania analityków i użytkowników.

Koncept iPhone 12 w stylu iPada Pro z 2019 r. (PhoneArena)

Nowy iPhone 12 na nieoficjalnych grafikach koncepcyjnych przypomina projektem iPhone’a 4, ma znacznie mniejsze wycięcie na ekranie (tzw. „notcha”) oraz cztery kamery z tyłu.

Tego typu grafik będzie pojawiało się coraz więcej, niektóre nawet zakładają całkowite pozbycie się wcięcia w ekranie, choć wydaje się, że taki zabieg nie jest możliwy w kolejnym projekcie modelu iPhone’a.

Najnowsze grafiki z koncepcją iPhone’a 12 dają nam bardziej realistyczny obraz tego, jak może wyglądać flagowy projekt iPhone’a w przyszłym 2020 oku. Część wizualizacji została parta na doniesieniach i analizach między innymi od Ming-Chi Kuo.

Serwis PhoneArena stworzył także własne rendery, które odzwierciedlają oczekiwania Kuo – projekt przypomina iPhone’a 4/5/SE. Apple zastosowało już tę estetykę projektu w obecnych modelach iPada Pro.

Może Cię zainteresować:

Taki iPhone 12 Pro mógłby być przyszłorocznym hitem!

Podobno Apple ma odejść od łagodniejszych i zaokrąglonych krawędzi, które zastosowano w obecnych modelach, na rzecz bardziej kanciastej i kwadratowej estetyki, która inspirowana jest projektami iPhone’a 4 i 5.

I trzeba przyznać, że to projekty wyglądają naprawdę fajnie, oto kilka przykładów:

Obejrzyj także wideo z inną, ciekawą koncepcją iPhone’a 12:

źródło: 9TO5Mac via PhoneArena