SLOWLY to wyjątkowa aplikacja do nawiązywania znajomości!

Pomyśl o oczekiwaniu i uczuciu towarzyszącemu otrzymaniu listu, gdy nie wie się nawet, jak wygląda jego nadawca – dzięki SLOWLY poznasz ludzi z całego świata!

Aplikacja mobilna SLOWLY

Pochodzący z Hongkongu programista Kevin Wong miał już dość mediów społecznościowych. Stres wywoływany ich ciągłą bliskością sprawił, że zaczął wspominać dawnych przyjaciół korespondencyjnych. W końcu pchnęło go to do stworzenia SLOWLY — platformy, która umożliwia rozkoszowanie się wiadomościami.

To nie jest zwykła aplikacja społecznościowa. Nie wrzucisz na nią żadnego zdjęcia profilowego. Zamiast tego wybierzesz tylko obrazkowy awatar. Tak, w pierwszej chwili wydaje się to dziwne. Ale zastanów się: czy nie lepiej odsunąć wygląd na dalszy tor? Taka tajemniczość to coś nowego. Pierwsze wrażenie możesz wywrzeć wyłącznie przez słowa, co oznacza koniec wiadomości pisanych od niechcenia. Żeby poznać podobnie myślące osoby, trzeba przysiąść nad swoim profilem i znaleźć interesujące tematy do rozmowy.

Wskazówka: pisząc swój opis, popuść wodze wyobraźni. Zdziwi Cię, jak łatwo zdobyć w ten sposób odpowiedzi.

Potem trzeba napisać pierwszy list. Poświęć trochę czasu, aby dobrze siebie opisać: wspomnij o pochodzeniu, zainteresowaniach i o wszystkim, co mówi o Tobie najwięcej. Tylko się nie spiesz! Pamiętaj, że aplikacja nazywa się SLOWLY, czyli „powoli”. Od innych platform różni ją jedno — szczegółowo wypełniony profil nie skaże Twojej skrzynki odbiorczej na zapomnienie. Dokładny opis prowadzi do dyskusji. Kiedy skończysz pisać, wyślij swój list, a aplikacja połączy Cię z korespondencyjnym przyjacielem.

Stwórz spersonalizowane ikony z „Emoji Me Face Maker”

Zacznij rozmowę od kilku otwartych pytań

Nie przejmuj się, jeśli odpowiedź nie nadejdzie od razu. Aplikacja symuluje działanie tradycyjnej poczty. W zależności od odległości pomiędzy Tobą a odbiorcą dostarczenie listu może zająć od dwóch godzin do nawet dwóch dni. Dzięki temu nikt nie czuje się zobowiązany do błyskawicznej odpowiedzi i każdy list staje się wyjątkowy.

Po nawiązaniu kontaktu możesz zaproponować nowemu znajomemu wymianę zdjęć. Jeśli się zgodzi, zamieść w kolejnym liście kilka fotografii i opowiedz więcej o sobie.
Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona listem z dalekich stron. Na przesyłkach znajdziesz naprawdę świetne znaczki — możesz zacząć je zbierać!

Zrzuty ekranu z aplikacji SLOWLY

Poproś odbiorców, aby nakleili na wysyłane listy lokalne znaczki, które dołączysz do swojej kolekcji. W aplikacji pojawiają się też czasami limitowane serie znaczków dostępne od razu po zalogowaniu.

Nie możesz się już doczekać przyszłych przyjaźni? Zarezerwuj sobie trochę czasu, usiądź wygodnie i dobrze przemyśl każde słowo. W SLOWLY ważny jest cały niezwykle satysfakcjonujący proces: pisanie, czekanie i otrzymywanie odpowiedzi.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska