Gra mobilna „Monopoly” pojawi się już 4 grudnia

Popularna rodzinna gra planszowa Monopoly pojawi się na Androida i iOS-a 4 grudnia 2019 roku, a już teraz można zamówić grę w przedsprzedaży.

Gra mobilna Monopoly na licencji Hasbro

Firma Electronic Arts wydała adaptację klasycznej gry planszowej Monopoly (pol. Monopol) na Androida w 2011 roku, ale ta wersja została usunięta ze sklepu z aplikacjami wiele lat temu, prawdopodobnie z powodu wygaśnięcia licencji.

Nowa wersja gry mobilnej Monopoly na Androida i iOS-a została ogłoszona w zeszłym miesiącu, a teraz można już się wstępnie zarejestrować w Sklepie Google Play i App Store, aby pobrać ją na swoje urządzenie 4 grudnia br.

Nowa wersja została opracowana przez studio Marmalade Game Studios, które opublikowało już mobilne wersje innych klasyków Hasbro, takich jak The Game of Life, Battleship czy Cluedo. Podczas gdy w sklepie Google Play nie ma podanej ceny, na stronie gry na iOS-a w sklepie App Store czytamyi, że będzie kosztować 18,99 zł (3,99 USD) z dodatkowymi zakupami w aplikacji. Jeśli adaptacja gry Battleship od Marmalade jest jakąkolwiek wskazówką, zakupy w aplikacji będą prawdopodobnie dotyczyły przedmiotów, które nie wpływają na rozgrywkę.Klasyczna gra planszowa Monopoly na urządzenia mobilne autorstwa Marmalade Game Studio, to zupełnie nowe doświadczenie rozgrywki. Plansza została ożywiona do pięknego i animowanego miasta 3D, które starannie zaprojektowano z myślą o łatwym i interaktywnym korzystaniu na smartfonie lub tablecie. W grze zakocha się z pewnością cała rodzina!

Najważniejsze  funkcje gry mobilnej „Monopoly”

  • Duża interaktywna plansza w trójwymiarze – zagraj w klasyczną grę Hasbro sam lub z rodziną i przyjaciółmi!
  • Brak płatności za wygraną (brak elementów hazardowych), brak wyskakujących okienek reklamowych, zatwierdzone przez Hasbro!
  • Klasyczne zasady gry.
  • Nowy tryb szybki – ukończ grę planszową szybciej niż kiedykolwiek.
  • Jeden gracz – graj przeciwko trudnej sztucznej inteligencji. Nie potrzebujesz przyjaciół ani rodziny, aby cieszyć się rozgrywką.
  • Offline Multiplayer – graj razem ze znajomymi, przekazując smartfona w kolejnych rundach.
  • Online Multiplayer – zagraj w grę MONOPOLY z ludźmi z całego świata lub stwórz prywatną grę wieloosobową, aby grać ze znajomymi i rodziną przez internet (sieć domową).

Możesz wstępnie zarejestrować się, aby pobrać grę w dniu premiery ze sklepów App Store i Google Play.

Monopoly w sklepie App Store

Gra będzie zawierała zakupy w aplikacji, a w wersji podstawowej będzie trzeba za nią zapłacić 18,99 zł. Z opisu wynika także, że gra będzie dostępna w następujących językach: angielski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj