Gra mobilna „Monopoly” pojawi się już 4 grudnia

Popularna rodzinna gra planszowa Monopoly pojawi się na Androida i iOS-a 4 grudnia 2019 roku, a już teraz można zamówić grę w przedsprzedaży.

Gra mobilna Monopoly na licencji Hasbro

Firma Electronic Arts wydała adaptację klasycznej gry planszowej Monopoly (pol. Monopol) na Androida w 2011 roku, ale ta wersja została usunięta ze sklepu z aplikacjami wiele lat temu, prawdopodobnie z powodu wygaśnięcia licencji.

Nowa wersja gry mobilnej Monopoly na Androida i iOS-a została ogłoszona w zeszłym miesiącu, a teraz można już się wstępnie zarejestrować w Sklepie Google Play i App Store, aby pobrać ją na swoje urządzenie 4 grudnia br.

Nowa wersja została opracowana przez studio Marmalade Game Studios, które opublikowało już mobilne wersje innych klasyków Hasbro, takich jak The Game of Life, Battleship czy Cluedo. Podczas gdy w sklepie Google Play nie ma podanej ceny, na stronie gry na iOS-a w sklepie App Store czytamyi, że będzie kosztować 18,99 zł (3,99 USD) z dodatkowymi zakupami w aplikacji. Jeśli adaptacja gry Battleship od Marmalade jest jakąkolwiek wskazówką, zakupy w aplikacji będą prawdopodobnie dotyczyły przedmiotów, które nie wpływają na rozgrywkę.

Klasyczna gra planszowa Monopoly na urządzenia mobilne autorstwa Marmalade Game Studio, to zupełnie nowe doświadczenie rozgrywki. Plansza została ożywiona do pięknego i animowanego miasta 3D, które starannie zaprojektowano z myślą o łatwym i interaktywnym korzystaniu na smartfonie lub tablecie. W grze zakocha się z pewnością cała rodzina!

Najważniejsze  funkcje gry mobilnej „Monopoly”

  • Duża interaktywna plansza w trójwymiarze – zagraj w klasyczną grę Hasbro sam lub z rodziną i przyjaciółmi!
  • Brak płatności za wygraną (brak elementów hazardowych), brak wyskakujących okienek reklamowych, zatwierdzone przez Hasbro!
  • Klasyczne zasady gry.
  • Nowy tryb szybki – ukończ grę planszową szybciej niż kiedykolwiek.
  • Jeden gracz – graj przeciwko trudnej sztucznej inteligencji. Nie potrzebujesz przyjaciół ani rodziny, aby cieszyć się rozgrywką.
  • Offline Multiplayer – graj razem ze znajomymi, przekazując smartfona w kolejnych rundach.
  • Online Multiplayer – zagraj w grę MONOPOLY z ludźmi z całego świata lub stwórz prywatną grę wieloosobową, aby grać ze znajomymi i rodziną przez internet (sieć domową).

Możesz wstępnie zarejestrować się, aby pobrać grę w dniu premiery ze sklepów App Store i Google Play.

Monopoly w sklepie App Store

Gra będzie zawierała zakupy w aplikacji, a w wersji podstawowej będzie trzeba za nią zapłacić 18,99 zł. Z opisu wynika także, że gra będzie dostępna w następujących językach: angielski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play