Jak aktywować darmową subskrypcję Apple TV+ na cały rok?

Sprawdź do kiedy i w jaki sposób aktywować bezpłatną roczną subskrypcję w nowym serwisie streamingowym Apple TV+ na nowych urządzeniach firmy Apple?

Apple TV+ Niezapomniane historie.

Zgodnie z zapowiedziami, 1 listopada 2019 roku wystartowała nowa usługa streamingowa Apple TV+, w której można oglądać zupełnie nowe filmy i seriale oryginalne firmy Apple bez reklam i w dowolnym momencie. Każdego miesiąca do usługi Apple TV+ będą dodawane nowe oryginalne filmy i seriale, które można oglądać w jakości 4K HDR/ Dolby Vision, a większość tytułów oferuje także dźwięk Dolby Atmos.

Zasubskrybowanie usługi i oglądanie materiałów z serwisu możliwe będzie na oficjalnej stronie internetowej usługi, w aplikacji Apple TV na iPhonie, iPadzie, iPodzie, komputerze Mac, Apple TV, telewizorze Smart TV lub dekoderze transmisji strumieniowych obsługującym aplikację Apple TV.

Należy pamiętać, ze urządzenia Apple’a musza mieć zainstalowaną najnowszą wersję systemu operacyjnego iOS, iPadOS, tvOS lub macOS). W aplikacji i na stronie tv.apple.com (w przeglądarce internetowej Safari, Firefox lub Chrome) można oglądać zwiastuny dostępnych i zapowiedzianych produkcji oraz darmowe pierwsze odcinki. Na telefonie iPhone, iPadzie, iPodzie touch i komputerze Mac można pobierać odcinki lub filmy i oglądać je poza siecią w trybie offline.

Usługa Apple TV+ jest dostępna w ponad 100 krajach i regionach. Oryginalne programy Apple będzie można oglądać z napisami i/lub dubbingiem w prawie 40 językach, w tym z napisami dla osób niesłyszących i niedosłyszących (SDH) oraz podpisami dla niesłyszących (CC). Poza tym seriale i filmy w usłudze Apple TV+ będą dostępne z audiodeskrypcją w ośmiu językach.

Najważniejsze nowości z konferencji Apple’a z 10 września 2019 r.

Jak skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego?

W aplikacji Apple TV lub na stronie tv.apple.com możesz zarejestrować się a 7-dniowy bezpłatny okres próbny, który zostanie automatycznie odnowiony jako subskrypcja miesięczna (wynosząca obecnie 24,99 zł).

Niezależnie od wyboru subskrypcji Apple oferuje dostęp do bezpłatnych odcinków seriali, które można obejrzeć w aplikacji.

Aktywacja 7-dniowego okresu próbnego Apple TV+

Subskrypcja Apple TV+ obejmuje dostęp dla maksymalnie 6 członków rodziny dzięki Chmurze rodzinnej. Każdy członek rodziny może oglądać przy użyciu swojego konta Apple ID na własnym urządzeniu. Nie ma potrzeby udostępniania swojego konta lub hasła. Jedna subskrypcja Apple TV+ umożliwia korzystanie z aż 6 strumieni jednocześnie.

Na których urządzeniach można otrzymać roczną bezpłatną subskrypcję Apple TV+?

Kryteria spełnia dowolny telefon iPhone, iPad, iPod touch, urządzenie Apple TV albo komputer Mac, na którym można uruchomić najnowszą wersję systemu iOS, iPadOS, tvOS lub macOS, zakupiony od Apple lub autoryzowanego sprzedawcy Apple po 10 września 2019 r.

Urządzenia, na których można oglądać Apple TV+
Urządzenia, na których można oglądać Apple TV+

Jak skorzystać z darmowej rocznej subskrypcji Apple TV+?

Jeśli masz nowe urządzenie Apple’a wymienione powyżej, które zostało kupione po 10 września 2019 roku możesz na nim aktywować 1 rok bezpłatnego korzystania z usługi Apple TV+. Roczną darmową subskrypcję Apple TV+ można aktywować w ciągu 3 miesięcy od zakupienia urządzenia.

Aby aktywować bezpłatną roczną subskrypcję Apple TV+, wykonaj poniższe kroki:

  1. Włącz nowy telefon iPhone, iPada, iPoda touch, urządzenie Apple TV 4K lub Apple TV HD albo komputer Mac i zaloguj się przy użyciu konta Apple ID.
  2. Otwórz aplikację Apple TV 1 listopada 2019 roku lub później. Upewnij się, że na spełniającym kryteria urządzeniu działa najnowsza wersja systemu operacyjnego iOS, iPadOS, tvOS lub macOS.  Oferta powinna zostać przedstawiona natychmiast po uruchomieniu aplikacji. Jeśli nie, przewiń w dół sekcję Obejrzyj teraz, aż pojawi się oferta.
  3. Stuknij opcję „Skorzystaj z 1 roku bezpłatnie”. Może pojawić się monit o wprowadzenie hasła konta Apple ID, potwierdzenie informacji rozliczeniowych lub dodanie prawidłowej metody płatności. W ciągu rocznego bezpłatnego okresu próbnego nie będą naliczane opłaty.

Uwaga! Aby ta oferta się pojawiła, należy zalogować się przy użyciu konta Apple ID na nowym urządzeniu. Z oferty można skorzystać w ciągu trzech miesięcy od pierwszego skonfigurowania urządzenia, a jeśli urządzenie zostało kupione i skonfigurowane przed premierą usługi Apple TV+, oferta będzie dostępna przez trzy miesiące od 1 listopada. Po skorzystaniu z oferty zobowiązujesz się do subskrypcji miesięcznej, która rozpoczyna się natychmiast po upływie jednego bezpłatnego roku i automatycznie odnawia się aż do anulowania.

Subskrypcję można anulować w Ustawieniach w dowolnym momencie na co najmniej jeden dzień przed każdą datą odnowienia. Jeśli anulujesz podczas bezpłatnego roku, wraz z członkami rodziny utracicie natychmiast dostęp do usługi Apple TV+ i pozostałej części bezpłatnego rocznego okresu próbnego. Tego okresu próbnego nie można aktywować ponownie. Ta oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas.

Apple Music z darmowym dostępem do Apple TV+ dla studentów

Apple Music z darmowym Apple TV+ dla studentów

Do subskrypcji studenckiej Apple Music (w cenie 9,99 zł), Apple dodaje teraz darmowy dostęp do programów i filmów w Apple TV+.

Oferta ograniczona czasowo; może zostać wycofana w dowolnej chwili. Bezpłatny dostęp do Apple TV+ skończy się, gdy użytkownik przestanie się do niego kwalifikować lub nie przedłuży subskrypcji Apple Music dla studentów. Oferta dotyczy wyłącznie zweryfikowanych studentów uczelni i nie obejmuje Chmury rodzinnej.

Obejrzyj zwiastun filmu „Królowa słoni”

Więcej szczegółów dotyczących warunków oferty bezpłatnego roku dostępu do Apple TV+ znajduje się w witrynie apple.com/pl/promo.

źródło: Apple (1)