Obsługa nowych funkcji iOS 13 w aplikacji KAYAK

Aplikacja mobilna KAYAK na iPhone’a i iPada wspiera teraz najnowsze funkcje systemów iOS 13 i iPadOS – logowanie przez konto Apple oraz tryb ciemny.

Aplikacja mobilna KAYAK

Aby zapewnić jeszcze lepsze doświadczenia użytkownikom iPhone’ów oraz iPad’ów, wyszukiwarka KAYAK.pl zaktualizowała swoje aplikacje mobilne, wspierając tym samym obsługę nowych funkcji iOS 13 i iPadOS 13Zaloguj się przez konto Apple (Sign in with Apple) i Tryb Ciemny (Dark Mode).

Ciężko pracowaliśmy nad naszymi aplikacjami mobilnymi, aby te oferowały wsparcie systemów operacyjnych iOS 13 i iPadOS a tym samym umożliwiały użytkownikom wygodniejszą obsługę. Dzięki funkcji Zaloguj się przez konto Apple, właściciele iPhone’ów i iPad’ów będą mogli korzystać z Apple ID, Face ID lub Touch ID, jednocześnie zachowując całkowitą kontrolę nad swoimi danymi osobowymi. Z kolei uruchamiając tryb ciemny, użytkownicy będą mogli łatwiej wyszukiwać najlepsze oferty lotów i hoteli na KAYAK bez nadwyrężania wzroku. – komentuje Matthias Keller, Chief Scientist & SVP, Technology w KAYAK.

Przeczytaj także: Branża turystyczna ma się dobrze na smartfonie! – raport turysci 2019

Logowanie przez konto Apple dla dodatkowej prywatności w internecie

Funkcja Zaloguj się przez konto Apple umożliwia szybkie i łatwe logowanie się do aplikacji KAYAK, bez konieczności wypełniania formularzy, weryfikacji adresów e-mail czy wybierania nowych haseł. Aplikacja mobilna KAYAK wymaga jedynie podania nazwy użytkownika i adresu poczty elektronicznej – jednak osoby, które chciałyby ukryć swój e-mail, mogą wybrać tę opcję i wciąż otrzymywać przydatne wiadomości od KAYAK. Zaloguj się przez konto Apple to prosty sposób logowania się do aplikacji, który pozwala na zachowanie większej prywatności

Tryb ciemny – wyszukiwanie najlepszych ofert turystycznych bez męczenia oczu

Szata graficzna aplikacji KAYAK automatycznie dostosowuje się do ciemnego interfejsu urządzeń użytkowników z systemem operacyjnym iOS 13 lub iPadOS.  Dzięki takiemu rozwiązaniu nocne planowanie podróży będzie o wiele mniej męczące dla oczu użytkowników i dodatkowo wydłuża czas pracy baterii.

Zrzuty ekranu z aplikacji KAYAK
Zrzuty ekranu z aplikacji KAYAK

Osoby posiadające urządzenia z oprogramowaniem iOS 13 i iPadOS mogą ustawić tryb ciemny lub jasny w ustawieniach telefonu lub bezpośrednio za pomocą Centrum Sterowania. Istnieje również możliwość konfiguracji nowej funkcji, aby ta włączała się automatycznie o określonej godzinie lub po wydaniu prostej komendy Siri.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa