Nauka języków programowania z aplikacją mobilną Enki!

Poznaj aplikację „Enki – Coding, Learn to Code”, która przygotuje dla Ciebie codzienne ćwiczenia, które przybliżą Ci niuanse języków programowania w małych, przystępnych porcjach.

Enki: Learn data science, coding, tech skills

Zdarzyło Ci się kiedyś marzyć o zostaniu specem od JavaScriptu lub o położeniu Pythona na łopatki? Chcesz wreszcie rozgryźć SQL lub liznąć Linuksa?

Wypełnij krótki kwestionariusz, by Enki mogło ocenić poziom Twojej wiedzy. Uważasz się za programistę? Jesteś ambitnym uczniem? A może pracujesz przy projektowaniu produktów lub analizie danych? Na naukę programowania nigdy nie jest za późno, a z Enki to naprawdę proste.

Na początek wybierz przynajmniej dwa tematy, które chcesz zgłębić (to nie jest aplikacja dla obiboków) — oprócz JavaScriptu, Pythona, SQL i Linuksa możesz nauczyć się też języków takich jak Java, Blockchain, Git i inne. Gdy już to zrobisz, określ, czy chcesz zacząć naukę od podstaw, czy też po prostu odświeżyć swoją wiedzę.

No dobrze, możesz zaczynać! Sprytny algorytm Enki przygotuje dla Ciebie program codziennych lekcji — każdą z nich możesz ocenić na koniec na dole ekranu za pomocą emoji (za łatwe/w sam raz/za trudne). Aplikacja zawiera także fiszki oraz testy wielokrotnego wyboru.
Ćwicz każdego dnia, a w mgnieniu oka zostaniesz specem od programowania.

Może Cię zainteresować także: Naucz się programować z aplikacją mobilną „Py – Learn to Code”

Swoje postępy w nauce poszczególnych języków możesz śledzić na inteligentnej tablicy, która pokaże Ci, ile ćwiczeń udało Ci się wykonać i jaki jest Twój aktualny poziom biegłości (wyrażony w procentach).

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Enki - Coding, Learn to Code”
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Enki – Coding, Learn to Code”

Możesz też liczyć na to, że Enki codziennie przypomni Ci o kolejnych ćwiczeniach — w końcu trening czyni mistrza.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska