W tej grze musisz zbudować królestwo w 1,5 minuty!

Każdej rozgrywce w „Puzzle & Monarch” towarzyszy aura tajemniczości — często nie wiesz, jak się wszystko potoczy, ale za każdym razem celujesz w jeszcze lepszy wynik niż poprzednio.

„Puzzle & Monarch”

Masz wolne 90 sekund? Podczas każdej trwającej półtorej minuty rozgrywki w grze mobilnej Puzzle & Monarch, Twoje zadanie jest takie samo: powiększać swoje terytorium na planszy przypominającej szachownicę, odpowiednio łącząc ze sobą kafelki zawierające drogi, różne budynki i lasy. Myślisz, że to łatwizna? Bardzo szybko się przekonasz, że 90 sekund mija w mgnieniu oka.

Gdy rozpoczniesz grę, zobaczysz pierwszy kafelek. Będzie zawierał na przykład drogę albo fragment lasu. Nie możesz jednak dołączać kolejnych kafelków według własnego widzimisię i liczyć na to, że osiągniesz sukces. Drogi muszą się łączyć z drogami, a lasy z lasami… Jest w tym coś ze sztuki.

Dobrze, ale jak można zwiększać swój wynik? Za budowanie dłuższych dróg otrzymuje się więcej punktów, podobnie jak za tworzenie większych lasów. Gdy połączysz kafelki we właściwy sposób, z obiektów płaskich zamienią się w trójwymiarowe, dzięki czemu możesz z satysfakcją obserwować, jak rozrasta się Twoje królestwo.

Gdy nabierzesz wprawy, będziesz się palić do tworzenia przyjemnych dla oka kompozycji, ale czasami na przeszkodzie do realizacji Twoich najlepszych pomysłów staną losowo pojawiające się kafelki — jest ich ponad 70, może więc nie być łatwo trafić akurat na ten, który właśnie by Ci się przydał.

Może Cię zainteresować także:

„League of Legends” na urządzenia mobilne i konsole w 2020 r.

W trybie swobodnym możesz tworzyć swoje państwo, korzystając ze wszystkich dostępnych kafelków.

Jeśli potrzebujesz więcej niż 90 sekund, by na dobre wgryźć się w tworzenie swojego państwa, skorzystaj z trybu swobodnego („Free”), dostępnego poprzez zakup w aplikacji. Jest też tryb trzyminutowy, zapewniający nieco więcej czasu na realizowanie wielkich projektów.

„Puzzle & Monarch” - screeny

Układając kafelki w Puzzle & Monarch, wpadniesz w przyjemny rytm, który zachęci Cię do nieustannego sprawdzania swoich zdolności szybkiego przewidywania i strategicznego myślenia. Zawsze warto mieć z tyłu głowy większy plan — własne królestwo.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska