UPC Polska wprowadza nowe oferty z okazji Halloween

Do połowy listopada w ofercie UPC Polska dostępnych jest sześć pakietów internetu i telewizji w promocyjnych cenach. Wśród nich znajdziemy dwa bestsellery!

Oferta promocyjna UPC z okazji Halloween 2019

UPC Polska przygotowało dla swoich nowych klientów aż sześć promocyjnych pakietów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują dwie, strrrasznie dobre promocje. Pierwsza to maksymalny pakiet TV – aż 165 kanałów (121 HD) – internet 300 Mb/s i dekoder Horizon z WiFi w cenie 79,99 zł.

Druga oferta to internet światłowodowy 500 Mb/s, TV na dobry początek oraz modem Connect Box z WiFi w cenie 59,99 zł.

To jednak nie wszystko. W przypadku pakietów obejmujących zarówno internet, jak i telewizję do wyboru mamy jeszcze dwie oferty. Pierwsza –  limitowana to 125 kanałów telewizyjnych (93 HD), internet światłowodowy 150 Mb/s i dekoder Horizon z WiFi w cenie 69,99 zł. Druga – dla wymagających to 165 kanałów TV (121 HD), internet światłowodowy do 500 Mb/s, dekoder Horizon z nagrywarką oraz modem Connect Box z WiFi w cenie 99,99 zł.

Może Cię zainteresować:

Jaki wybrać internet do domu? – ranking ofert

Dla tych, którzy szczególnie cenią sobie internet z silnym WiFi w dobrej cenie, UPC przygotowało ofertę limitowaną, czyli internet światłowodowy 300 Mb/s, TV na dobry początek oraz modem Connect Box z wifi w cenie 49,99 zł. Dla wymagających powstał zaś pakiet z internetem światłowodowym do 1 Gb/s, TV na dobry początek i modemem Giga Connect Box z wifi w cenie 59,99 zł.

UWAGA! Kupując jeden z powyższych pakietów na stronie upc.pl, za instalację zapłacisz tylko 1 zł! Każdy pakiet łączy się z umową na 24 miesiące.

Przeczytaj także:

UPCeusz promuje nowe pakiety usług od UPC Polska

źródło: informacja prasowa