Kolejny spot iPhone’a przekonujący, że prywatność ma znaczenie!

Apple udostępniło nowy spot zatytułowany „Simple as that” z serii „Privacy on iPhone”, w którym po raz kolejny przekonuje o tym jak ważna jest prywatność na smartfonie.

Privacy on iPhone — Simple as that — Apple

Firma Apple opublikowała na swoim kanale na YouTubie nową reklamę promującą prywatność na iPhonie, podkreślając starania firmy związane z prywatnością danych użytkowników iPhone’ów.

W spocie widzimy miasto, budynki biurowe, domy i wiele innych, w końcu skupiając się na dziewczynie z iPhone’em 11 Pro Max. Na końcu lektor oznajmia jak ważna jest prywatność.

Obecnie na naszych telefonach mamy więcej prywatnych informacji niż w domu. Pomyśl o tym. Tyle szczegółów na temat Twojego życia w Twojej kieszeni. To sprawia, że ​​prywatność jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek. Twoja lokalizacja, wiadomości, tętno po biegu. To są prywatne dane. Rzeczy osobiste. I powinny należeć tylko do ciebie. Proste.

Film kończy się hasłem „Prywatność. To iPhone.” (oryg. Privacy. That’s iPhone.), a w opisie filmu Apple tłumaczy, że prywatność powinna być prosta: Uważamy, że twoja prywatność nigdy nie powinna być czymś, co musisz kwestionować. Powinna być prosta, bezpośrednia i zrozumiała.

Firma Apple przesłała kilka innych filmów poświęconych prywatności w serii „Prywatność na iPhonie”, w tym kilka w komediowym tonie. Ten najnowszy film jest poważniejszy i koncentruje się na głównych przekonaniach Apple’a dotyczących prywatności.

Apple od dawna uważa prywatność za „podstawowe prawo człowieka”, a firma dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować gromadzenie danych klientów. Polityka prywatności Apple jest dostępna na specjalnej stronie internetowej.