Słuchaj obywatelskiego Halo.Radio w aplikacji mobilnej

Halo.Radio Kuby Wątłego to pierwsze w Polsce Medium Obywatelskie z ludźmi i dla ludzi, które  można słuchać w internecie i przez aplikację mobilną!

Aplikacja mobilna Halo.Radio

We wtorek 1 października 2019 roku o godz. 7.00 rozpoczęło nadawanie internetowe Halo.radio, uruchomione przez Kubę Wątłego. Halo.Radio to pierwsze w Polsce Medium Obywatelskie realizujące format programowy oscylujący wokół rozmów i wiadomości ważnych dla rodzącego się społeczeństwa obywatelskiego i jego świadomości społecznej.

Celem rozgłośni radiowej jest utworzenie przestrzeni, której naturalnym punktem styku będą działalności osób i NGO-sów, które mogą spotykać się w siedzibie radia by dyskutować, wzajemnie się inspirować, a przede wszystkim prowadzić długofalowy dialog ze słuchaczami rozgłośni rozsianymi po całej Polsce.

Halo.radio emituje 11 godzin premierowych audycji dziennie – obok Kuby Wątłego, programy prowadzą między innymi były szef newsroomu Superstacji Wiktor Bater, były naczelny Przekroju Roman Kurkiewicz, naczelny magazynu Fakty Piotr Szumlewicz, publicysta i socjolog Jan Śpiewak, pisarz Tomasz Piątek i krytyk filmowy Tomasz Raczek.

Przeczytaj także:

Tak wygląda 1 minuta w internecie w 2019 roku!

Halo.radia słuchać można poprzez stronę internetową, na oficjalnym profilu na YouTubie (@Halo_Radio_Live) przez i aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS i Android. Dzięki trzem kamerom w studiu audycje można również oglądać. Programy są dostępne także w formie podcastów.

Aplikacja mobilna do słuchania Halo.Radio

Aplikacja Halo.radio została stworzona do słuchania radia internetowego Halo.Radio oraz oglądania relacji na żywo z jego studia. Dzięki aplikacji możesz także skontaktować się z osobami aktualnie prowadzącymi audycje bądź kupić gadżety, z których dochód bezpośrednio wspomoże rozwój pierwszego w Polsce Medium Obywatelskiego, czyli radia do gadania dla Ciebie.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Halo.Radio
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Halo.Radio

Aplikację mobilną Halo.Radio pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play