Upiorna zabawa podczas Pokémon GO Halloween 2019

Przygotuj się na upiornie dobrą zabawę podczas nadchodzącego wydarzenia specjalnego w grze Pokémon GO z okazji Halloween 2019!

Pokémon GO Halloween 2019

Mamy październik, co oznacza, że ​​już prawie nadszedł czas na przygotowanie się do przerażającej zabawy! W tym roku w grze Pokemon Go czeka na nas niesamowicie dobra niespodzianka.

Wydarzenie specjalne Pokémon GO z okazji Halloween 2019 potrwa od czwartku 17 października 2019 r. od godziny 22:00 czasu polskiego do piątku 1 listopada 2019 r. do godziny 22:00 czasu polskiego.

Poniżej znajdziesz listę najważniejszych atrakcji i bonusów, które czekają graczy podczas tegorocznego halloweenowego szaleństwa.

  • Rescue more Shadow Pokémon from Team GO Rocket – Przygotuj się na uratowanie następujących Pokémon z Team GO Rocket Grunts w PokéStopach w pobliżu: Weedle, Kakuna, Beedrill, Electabuzz, Magmar, Lapras, Mareep, Seedot, Nuzleaf, Sableye, Trapinch, Cacnea, Shuppet i Duskull.
  • Ekscytujące przedmioty w sklepie ze stylami – graj w straszne przebieranki z nowymi awatarami, w tym torbą Zubat, Onesie Pikachu, czapką Cubone, czapką Litwick i torbą Mimikyu!
  • Debiutuje Spooky Shiny Pokémon oraz Shiny Yamask.

Nie bój się! Więcej Pokémonów typu Ghost i Dark pojawi się na wolności oraz w jajkach, a podczas rajdów: Gastly, Murkrow i wiele więcej. Podczas Halloween zadebiutuje Yamask – Pokémon Spirit!

Od dziś Pokémon GO rozszerza się o 5. generację Unova

Pokémony w przerażających kostiumach na Halloween pojawia w rajdach i na wolności! Niektóre Pokémony przebrały się w tym roku za inne stworki z okazji Halloween. Czekamy na Bulbasaura w stroju Shedinja, Charmandera w kostiumie Cubone’a i Squirtle’a w przebraniu za Yamaska. Na wolności wypatruj przebranego za Mimikyu Pikachu. Jeśli będziesz miał szczęście, możesz nawet spotkać błyszczące Pokémony!

Pitch-Black Pokémon debiutuje w Pokémon GO! Darkrai pojawi się w pięciogwiazdkowych rajdach! Straszne i zabawne zadania badań terenowych będą dostępne przez ograniczony czas podczas tego wydarzenia.

Bonusy:

  • 2× Catch Candy
  • 2× Hatch Candy
  • 2× Transfer Candy

 

źródło: Pokemon GO Live