Stadia zadebiutuje już 19 listopada!

Google zapowiedziało, że Stadia Founder’s Edition zadebiutuje dla graczy już w przyszłym miesiącu 19 listopada 2019 roku.

Google Stadia

Już od wtorku 19 listopada 2019 roku od godziny 18:00 czasu polskiego dostępna będzie Stadia. Szczęśliwcy będą mogli grać w Red Dead Redemption 2, Mortal Kombat 11 czy Kine nie tylko na telewizorze, laptopie, komputerze stacjonarnym ale także na wybranych tabletach i telefonach z systemem Android.

Niezależnie od tego, czy zamówisz wersję Stadia Founder Edition czy Premiere Edition, będziesz mieć trzy miesiące Stadia Pro z dostępem do kolekcji Destiny 2. Korzystając z dołączonego Chromecast Ultra i kontrolera Stadia, będzie można grać w rozdzielczości do 4K HDR z dźwiękiem przestrzennym 5.1 podczas gry na ekranie telewizora.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obsługiwanych urządzeń, wymagań dotyczących szerokopasmowego połączenia internetowego oraz szczegółowych informacji na temat Stadia Pro, odwiedź oficjalną stronę projektu stadia.com.

Przeczytaj także:

Wiemy już wszystko o Pixel 4 i Pixel 4 XL – poznaj szczegóły!

Stadia Founder’s Editions i Stadia Premiere Editions zadebiutują w tym samym czasie. Osoby, które zamówiły swój pakiet, otrzymają e-maila, gdy paczka zostanie wysłana, a wkrótce potem otrzymają kod do aktywacji konta Stadia i Stadia Pro.

Dzięki Stadia nowa generacji gier dostępna jest na wielu ekranach.

Cennik Google Stadia:

Cennik Stadia Founder’s Edition oraz Premiere Edition
Cennik Stadia Founder’s Edition oraz Premiere Edition

źródło: Keyword Google Blog