14-minutowa przejażdżka pełna wskazówek do 2. sezonu „Castle Rock”

Hulu udostępniło trwający ponad 14 minut teaser drugiego sezonu serialu „Castle Rock”, w którym poumieszczano easter eggi ze wskazówkami dotyczącymi nadchodzącej serii i nawiązań do twórczości KInga.

Castle Rock (2. sezon)

Najnowsza zapowiedź drugiego sezonu serialu Castle Rock trwa aż 14 minut i w większości jest to przejażdżka samochodem po lesie, zaraz po wyjeżdzie z tytułowego miasteczka aż do Jeru(Salem)’s Lot. Podczas podróży towarzyszy nam dźwięk z radia, który ma dawać także wskazówki dotyczące nadchodzącej serii.

Jest to bardzo nietypowy teaser, szczególnie dla fanów twórczości Stevena Kinga, którzy znajdą w nim mnóstwo nawiązań i odniesień, które przypomną najmroczniejsze momenty z różnych powieści.

Znajdują się tam odniesieniami między innymi do Miasteczka Salem, Martwej strefy, Smętarza dla zwierzaków oraz oczywiście do Misery… Muzyka z pewnością przypomni Wam Skazanych na Shawshank. Poniżej możesz obejrzeć cały zwiastun i wyszukać wszystkie easter eggi.

Castle Rock to psychologiczny horror osadzony w świecie z prozy Stephena Kinga – inspirowany jego twórczością a nie konkretnym opowiadaniem czy powieścią. W odróżnieniu od pierwszego sezonu, jest to całkowicie nowa antologia, poruszająca zupełnie nową historię.

Przeczytaj także: Zwiastun drugiego sezonu „Castle Rock”, na podstawie „Misery” Kinga

Oto teaser z różnymi nawiązaniami i odniesieniami – miłej zabawy w szukaniu!

Kiedy premiera 2. sezonu serialu „Castle Rock” w Polsce?

Drugi sezon „Castle Rock”  będzie składał się z 10 odcinków, a pierwsze trzy zostaną udostępnione już 24 października w serwisie HBO GO. Kolejne odcinki będą udostępniane co tydzień w czwartki po godzinie 9:00 rano.

Castle Rock 2 (+logo)

Jeszcze masz czas, żeby przypomnieć lub nadrobić sobie pierwszy sezon, który jest dostępny pod poniższym przyciskiem, a od 24 października znajdziesz tam też pierwsze trzy odcinki drugiego sezonu:

Oglądaj na HBO GO

źródła: serialowa, naEkranie, HBO GO