„Zagubieni w kosmosie” przybędą z 2. sezonem 24 grudnia!

Premiera drugiego sezonu serialu science fiction o rodzinie Robinsonów pt. „Zagubieni w kosmosie” już 24  grudnia 2019 r. w serwisie Netflix.

2. sezon serialu „Zagubieni w kosmosie”

Netflix zapowiedział właśnie drugi sezon serialu pod tytułem Zagubieni w kosmosie (tytuł oryg. Lost in Space) na 24 grudnia 2019 roku – w sama porę na świąteczne oglądanie. Na kanale YouTube serwisu pojawił się także najnowszy zwiastun drugiej serii.

Od samego początku jasne jest, że Robinsonowie (szczególnie Will) są zdeterminowani, aby znaleźć Robota, ale to naprawdę tylko jedno z wyzwań. Nie wszystko jest proste, gdy starają się dołączyć do innych kolonistów, szczególnie kiedy zmagają się z przebiegłą doktor Smith i charyzmatycznym Donem Westem. Tym razem pojawia się również postać Bena Adlera, naukowca z Maureen, który nawiązuje dobry kontakt z Willem.

Pierwszy sezon zgromadził 6,3 miliona amerykańskich widzów w ciągu pierwszych trzech dni i przez wiele miesięcy był jedną z popularniejszych pozycji w bibliotece Netflixa.

Kontynuacja musi więc zarówno zaspokoić lojalnych fanów, jak i konkurować o nowych widzów z coraz większą konkurencją na samej platformie jak i w innych serwisach.

W oczekiwaniu na premierę, możesz jeszcze nadrobić pierwszy sezon na Netfliksie:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska