Nagraj film na TikToku i wygraj konkurs + 5GB Orange na kartę dla wszystkich

Jak zyskać dodatkowe 5G w Orange na kartę? To proste, wystarczy doładować swoje konto przez stronę doładowań Orange lub w aplikacji Mój Orange.

Konkurs z Orange na kartę i TikTok

Do skorzystania z promocji będą przekonywać influencerzy znani z TikToka, Dominik Rupiński, Smav i Filip Zabielski. Na swoich profilach na platformie TikTok zaprezentują nagrania, oznaczone hasztagami: #orangeyourlife oraz #5gbpodoladowaniu. To nie wszystko. Promocji 5 GB towarzyszy konkurs, w którym do wygarnia są 3 iPhone’y 7 (32 GB) oraz 9 iPadów (32 GB).

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu własnego filmu, którego tematem przewodnim jest telefon. Film należy opublikować na TikToku, oznaczając ulubionego tiktokera spośród wymienionej trójki oraz dodać hasztagi: #orangeyourlife oraz #5gbpodoladowaniu.

Jeśli nie macie doświadczenia w tworzeniu filmów, to nic straconego. Łatwo możecie to nadrobić, pobierając ze strony orangeyourlife.pl  e-book przygotowany przez tiktokerów, w którym zdradzają swoje sztuczki na ciekawe efekty i montaż video.

Konkurs:

  • Pobierz e-booka i poznaj sztuczki znanych TikTokerów.
  • Zainspiruj się i nagraj film na TikToka pokazujący efektowne triki. Pamiętaj: bohaterem filmiku musi być telefon.
  • Opublikuj go na TikToku, oznacz ulubionego TikTokera spośród trójki i dodaj hashtag #Orangeyourlife, #5gbpodoladowaniu.
  • Śledź komentarze pod filmem, TikToker poinformuje Cię o wygranej.

Konkurs potrwa do końca października 2019 r. Regulaminy i szczegóły konkursu znajdziesz na stronie: orangeyourlife.pl.

Podejmij #BLIKchallenge i wygraj 500 zł

źródło: Blog Orange Polska