Podejmij #BLIKchallenge i wygraj 500 zł

Jeśli potrafisz szybciej niż przelew na telefon BLIK, pokaż to światu, nakręć krótkie video. Weź udział w konkursie #BLIKchallenge i wygraj 500 zł.

BLIKchallenge (konkurs)

BLIK wystartował z nowym konkursem #BLIKchallenge, w którym można wygrać nawet 500 zł. Akcja ma na celu promocję natychmiastowych przelewów na numer telefonu za pomocą funkcji Przelew na telefon BLIK.

Przelewy na telefon BLIK może wykonywać każdy użytkownik aplikacji banku udostępniającego swoim klientom usługę Przelewu na telefon BLIK, czyli: Alior Banku, Banku Millennium, Credit Agricole, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Santandera.

Korzystanie z przelewów na telefon BLIK jest bezpieczne. Zarówno sama usługa, jak i baza odbiorców Przelewów na telefon BLIK systemu BLIK są zabezpieczone według najnowszych standardów bezpieczeństwa i poddawane regularnym, niezależnym audytom. Aplikacje mobilne, wydawane przez banki, tworzone są zgodnie ze standardami bezpieczeństwa świata finansów i wykorzystują szereg zaawansowanych zabezpieczeń. A dodatkowo, każde zlecenie przelewu wymaga potwierdzenia PIN-em w aplikacji mobilnej.

Jak działa przelew na telefon BLIK?

Numer Twojego rachunku wraz z numerem Twojego telefonu został zapisany przez bank, w którym masz konto, w systemie BLIK. Dzięki temu, gdy inny użytkownik BLIKA chce wysłać przelew na Twój numer telefonu, jego bank może sprawdzić w systemie BLIK, na jaki numer rachunku ma wykonać przelew.

Jeżeli przelew na telefon zostanie wysłany do użytkownika, który nie korzysta z BLIKA, wówczas otrzyma on SMS-a z linkiem do strony, na której powinien podać numer konta, na które ma zostać wpłacona wysłana kwota. Przelew taki będzie realizowany standardowo, jak przelewy za pomocą systemu Elixir. Jeśli odbiorca nie otrzyma lub nie odbierze kwoty przelewu na telefon, w takiej sytuacji osoba, która robiła przelew otrzyma kwotę przelewu z powrotem na rachunek.

Spot reklamowy „Z banku do banku” z udziałem brand heros banków oferujących przelew na telefon BLIK:

MC Silk po raz kolejny pokazuje, jak wygodny jest BLIK, tym razem zachęcając do korzystania z szybkich przelewów na numer telefonu. To najszybszy sposób na przekazanie pieniędzy pomiędzy klientami różnych banków. Właśnie dlatego we wspólnej kampanii pojawiają się także bohaterowie reklam banków udostępniających tę funkcję systemu płatności mobilnych: PKO Banku Polskiego, mBanku, Banku Millennium, Alior Banku, ING Banku Śląskiego, Santander Banku Polska oraz Credit Agricole. Do jego uruchomienia przygotowują się kolejne instytucje, które udostępnią funkcję jeszcze w tym roku.

Spot promujący Przelew na telefon BLIK:

Przeczytaj także: Blisko 90 mln transakcji BLIKIEM w pół roku – tyle ile w całym roku 2018

Jak wziąć udział w konkursie #BLIKchallenge?

  • Nakręć film, w którym robisz coś szybszego niż Przelew na telefon BLIK.
  • Opublikuj swój film pod postem konkursowym na Facebooku BLIKA.
  • Czekaj na ogłoszenie wyników. Do wygrania 3 x 500 zł co tydzień.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie, muszą spełnić warunki określone w regulaminie i zgłosić się do udziału w konkursie poprzez dokonanie następujących czynności:

  • dodanie komentarza w formie filmu (o długości max. 1 minuty) pod postem konkursowym na profilu BLIKA na Facebooku facebook.com/blikmobile z odpowiedzą na zadanie konkursowe,
  • pozostaje fanem lub polubiła profil BLIK na Facebooku.

Zadanie konkursowe jest następujące: Kto jest szybszy? Ty czy przelew na telefon BLIK? Sprawdź się! Nagraj krótkie wideo, w którym pokażesz, jak robisz coś szybciej niż przelew na telefon BLIK trafi do odbiorcy.

Termin na zamieszczanie filmów: do 10 listopada 2019 do godziny 23:59.

Jak wziąć udział w konkursie #BLIKchalleneg?

Pamiętaj, że oprócz szybkości pod uwagę będzie brana też kreatywność i poczucie humoru.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie: blikmobile.pl/lp/podejmij-wyzwanie

źródło: BLIK