Nowe wyzwanie Apple Watch z okazji „Dnia zdrowia i sportu” w Japonii

Już 14 października 2019 r. użytkownicy zegarków Apple Watch w Japonii mogą wziąć udział w nowym wyzwaniu z okazji „Dnia zdrowia i sportu” i zdobyć specjalne odznaki!

Odznaki: Apple Watch Activity Challenge (Japonia 14 października 2019)

Po sierpniowym wyzwaniu Apple Watch Activity Challenge z okazji święta Parku Narodowego Wielkiego Kanionu, Apple zorganizuje kolejną atrakcję dla korzystających z aplikacji Aktywność na zegarku Apple Watch. Wyzwanie z okazji „Dnia zdrowia i sportu” rozpocznie się 14 października tylko dla użytkowników zegarków w Japonii.

W przeszłości wyzwania w aplikacji Aktywność zegarka Apple Watch wymagały od użytkowników ukończenia określonego treningu, aby zdobyć specjalną nagrodę w postaci wirtualnej odznaki. Tym razem wyzwanie z okazji Dnia zdrowia i sportu dla użytkowników w Japonii można ukończyć, wykonując dowolny rodzaj treningu trwającego minimum 30 minut, aby ukończyć pierścień ćwiczeń.

Oficjalny opis wyzwania: 14 października zdobądź tę nagrodę specjalną, wykonując dowolny trening przez co najmniej 30 minut. Zarejestruj czas w aplikacji Trening lub dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do aplikacji Zdrowie.

Oto, jak wyglądają specjalne odznaki, które będą mogli odblokować uczestnicy nadchodzącego wyzwania w zegarku Apple Watch:

Na początku tego roku Apple zorganizowało w Chinach wyzwanie Apple Watch Activity Challenge, a także zorganizowało je w czerwcu z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi. W ramach obchodów Dnia Ziemi w kwietniu ubiegłego roku użytkownicy zegarków na całym świecie (ty w Polsce) mogli ukończyć specjalne wyzwanie Apple Watch Activity Challenge.

Może Cię zainteresować także: 

Nowy system watchOS 6 już dostępny dla wszystkich

źródło: TechCrunch