Z „Tablet Hotels” masz modne hotele w zasięgu palca!

Aplikacja mobilna „Tablet Hotels” zbiera w jednym miejscu najbardziej luksusowe hotele butikowe i apartamenty na świecie.

Pewnie nie po raz pierwszy słyszysz o Tablet — stronie przejętej niedawno przez Michelin (znany przewodnik po najlepszych restauracjach), za pośrednictwem której od 2000 roku możesz rezerwować pokoje hotelowe. Podobnie jak serwis internetowy, aplikacja Tablet jest kierowana do klientów o wyrafinowanym guście, którzy od przypadkowych miejsc noclegowych wolą modne hotele butikowe.

Tablet Hotels pomoże Ci odnaleźć i zarezerwować modne, luksusowe i fantastycznie zaprojektowane miejsca noclegowe na całym świecie.

Znajdź w aplikacji interesujące Cię miasto, aby wyświetlić listę hoteli, które przeszły ostrą selekcję dokonaną przez zespół Tablet. W recenzji każdego z nich znajdziesz dokładny i szczery opis wszystkiego, co mogłoby wpłynąć na Twój pobyt: wyposażenia pokojów, otoczenia obiektu, a także pobliskich restauracji, kawiarni i atrakcji, na które warto zwrócić uwagę.

Oprócz artykułu napisanego przez członków zespołu możesz przeczytać opinie użytkowników aplikacji, którzy zarezerwowali tam pobyt. Gdy już znajdziesz wymarzone miejsce, zarezerwuj pokój bezpośrednio przez Tablet.

Piesze wędrówki z aplikacją „ViewRanger” są znacznie łatwiejsze!

Tablet pozwala też na interakcje społeczne. Możesz dać hotelowi serduszko i zobaczyć innych użytkowników, którzy zrobili to samo (wraz z innymi lokalizacjami, które przypadły im do gustu). Możesz również tworzyć własne listy rekomendowanych miejsc — na przykład ukrytych perełek, które udało Ci się odnaleźć, lub najlepszych hoteli na Lazurowym Wybrzeżu — a następnie wysłać je przyjaciołom lub udostępnić społeczności skupionej wokół aplikacji.

Stwórz listę miejsc, które chcesz kiedyś odwiedzić.Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Tablet Hotels”

Pierwszy raz nocujesz w danym miejscu?

Dzięki Tablet Hotels poczujesz się jak stały klient! Roczna subskrypcja Tablet Plus Travel Club, którą możesz testować przez 30 dni za darmo, gwarantuje Ci obszerny katalog bonusów, od wyższego standardu pokojów aż po darmowe posiłki i napoje.

Dodatki zmieniają się wraz z miejscem — szczegóły poznasz, wybierając odpowiednią lokalizację w zakładce Plus. Członkostwo może się zwrócić błyskawicznie — wystarczy kilka darmowych drinków i możliwość późniejszego wymeldowania się (czyli więcej czasu na basenie!).

Pobierz aplikację „Tablet Hotels” na urządzenia z systemem iOS:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska