Call of Duty®: Mobile dostępny do pobrania na iOS-a i Androida

Zapowiadana gra mobilna „Call of Duty: Mobile” jest już dostępny do pobrania na urządzenia z systemami  iOS i Android – obejrzyj zwiastun i pobierz grę!

Call of Duty®: Mobile

Nowa gra mobilna Call of Duty: Mobile jest dostępna do pobrania za darmo, choć, jak można się spodziewać, zawiera wiele opcji zakupów w aplikacji.

Myślę, że te dodatkowe opcje nie będą przeszkodą dla tych, którzy starli nie jedną mysz i klawiaturę grając przez lata w tę grę na komputerze!

Oficjalna wersja Call of Duty®: Mobile przeznaczona wyłącznie dla telefonów komórkowych zawiera kultowe mapy i tryby dla wielu graczy w czasie rzeczywistym. Szybki deathmatch drużynowy 5 na 5? Straszna akcja Zombie? Snajper kontra bitwa snajperska? To wszystko zawiera nowy tytuł mobilny Call of Duty®: Mobile.

Może Cię zainteresować także:

Wiedźmińska karcianka Gwint już 29 października w sklepie App Store

Jest to zdecydowanie nowoczesna gra, ale istnieją pewne wysokie wymagania, aby gra działała zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie. Zwłaszcza jeśli chcesz, aby gra działała jak najlepiej. Użytkownicy Androida muszą mieć 8-rdzeniowy procesor i 4 GB pamięci RAM, aby gra działała poprawnie, musisz mieć zainstalowanego minimum Androidem 8. Na urządzeniach Apple’a zagrasz tylko wtedy jeśli masz iPhone’a 8 lub nowszego.

Jeśli martwisz się czy poradzisz sobie w grze Call of Duty: Mobile na urządzeniu mobilnym, nie martw się. Przynajmniej nie za dużo. W grze znajduje się w pełni konfigurowalny schemat sterowania, więc powinieneś być w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Przynajmniej taki jest zamysł twórców.

Możesz pobrać Call of Duty: Mobile już teraz na iOS-a i Androida, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play