Zagraj w szachy na smartfonie z Magnusem Carlsenem

Przegrana w szachy z siedmiolatkiem może być trudna do udźwignięcia. Ale jeśli tym dzieckiem jest norweski arcymistrz i obecny mistrz świata w szachach — Magnus Carlsen, masz całkiem przyzwoitą wymówkę.

Play Magnus - Play Chess - gra mobilna

Play Magnus – Play Chess  to aplikacja mobilna łącząca grę w szachy z funkcją treningu. Możesz zagrać przeciwko szachowemu geniuszowi na różnych etapach jego nauki, zaczynając od 5. roku życia i kończąc na 27.

Przeciwko pięcioletniemu Carlsenowi masz realną szansę na zwycięstwo. Jeśli zaczynasz od zera, Play Magnus pozwoli Ci zrozumieć podstawy, wprowadzi w bardziej zaawansowane zasady i strategie, a potem postawi przed Tobą coraz trudniejsze wyzwania.

Nie ma łatwych i trudnych poziomów do wyboru — mierzysz się z przeciwnikiem, który gra na poziomie zbliżonym do Carlsena, gdy ten był w wybranym przez Ciebie wieku.
Możesz odświeżyć podstawy.

Przeczytaj również: „Tetris Royale” to nowy tytuł na smartfony z gatunku battle royale

Miej się na baczności — nawet pięcioletni Carlsen jest wyzwaniem. Na swoim pierwszym turnieju zagrał, gdy miał osiem lat, a już rok później pierwszy raz pokonał swojego ojca. Rozgrywki z różnymi awatarami Magnusa przygotują Cię do tego, aby zmierzyć się z innymi graczami w trybie PvP.

Może uda Ci się nawet pokonać kogoś, kto nie jest jeszcze za młody, by się golić.

Grę Play Magnus – Play Chess pobierzesz zarówno na urządzenia z systemem iOS jak i Android, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska

Może Cię zainteresować także:

Checkmate! darmową aplikacja tygodnia w App Storze