Dodatkowe gigsy w Plusie za kibicowanie polskim siatkarzom!

Polacy brązowymi medalistami Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn, a Plus rozdaje dodatkowe gigabajty za wspólne kibicowanie!

Dodatkowe gigsy w Plusie za wspólne kibicowanie

Siatkarska reprezentacja Polski mężczyzn zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy, a Plus, będący wieloletnim sponsorem i partnerem polskiej siatkówki, rozdaje za to swoim klientom dodatkowe darmowe GB!

Tylko w poniedziałek 30 września i wtorek 1 października klienci wszystkich rodzajów usług głosowych w sieci Plus (abonament, mix, na kartę) mogą otrzymać dodatkowe gigabajty w ramach promocji związanej z zakończonymi w miniony weekend Mistrzostwami Europy w siatkówce mężczyzn, na których Polska, po raz pierwszy od ośmiu lat, zdobyła medal, pokonując w meczu o trzecie miejsce Francję.

Plus od lat jest dumnym sponsorem siatkówki, a „Gigsy za siatkówkę” to darmowy pakiet 6 GB przyznawany za kolejny sukces naszej reprezentacji w tej dyscyplinie. Aby otrzymać dodatkowe gigabajty należy wysłać na numer 80404 bezpłatnego SMS-a o treści SIATKA.

Pakiet dodatkowych 6 GB będzie można wykorzystać przez 30 dni, przy czym dla klientów prepaid i mix zostanie on aktywowany w ciągu 72 godz. od zgłoszenia, a dla klientów abonamentowych w najbliższym okresie rozliczeniowym.

Przeczytaj także: Promocje doładowań telefonów na kartę

Co zrobić aby otrzymać dodatkowe GB?

  • W dniach od 30 września do 1 października 2019 r. wyślij bezpłatny SMS o treści SIATKA na numer 80404.
  • Czekaj na SMS-a potwierdzającego włączenie promocji.
  • Dodatkowe 6 GB będą aktywne przez 30 dni.

Co zrobić, aby otrzymać dodatkowe GB w Plusie?

Więcej informacji na www.plus.pl/gigsy-za-siatkowke oraz w regulaminie promocji.

źródło: informacja prasowa