Taki iPhone 12 Pro mógłby być przyszłorocznym hitem!

Stworzony przez niezależnych projektantów projekt iPhone’a 12 Pro (na 2020 rok) wygląda imponująco, i z pewnością zagwarantowałby sukces sprzedaży.

Koncepcja iPhone 12 (na 2020 rok)
fot. @smazizg @BenGeskin

W przyszłym roku Apple prawdopodobnie zmieni wygląd swojego flagowego iPhone’a i wprowadzi urządzenie bez wcięcia (tzw. notcha), który podobno testowany jest już w laboratorium projektowania użytkowego firmy.

Po premierze nowych iPhone’ów 11 Pro od razu zaczęły pojawiać się nowe doniesienia i plotki na temat iPhone’a 12 Pro na 2020 rok.  Na ich podstawie dwóch młodych projektantów – Ben Geskin i Aziz Ghaus – stworzyło koncepcję iPhone’a 12 bez notcha i z ramkami przypominającymi dizjan jednego z najbardziej udanych w historii smartfonów – iPhone’a 4.

Apple zapewne już finalizuje kwestie związane z wyglądem i funkcjami iPhone’a 12 Pro, jednak wszystko jest trzymane w wielkiej tajemnicy i do przyszłorocznej premiery jeszcze wiele może się zmienić.

Zobacz poniżej, jak projektanci wyobrażają sobie 5,4-calowego oraz 6,7-calowego iPhone’a 12 Pro bez wycięcia na Face ID, z ramką stylizowaną na iPhone’a 4 z 2010 roku oraz kamerami, które pojawiły się w iPhone’ach 11.

Projekty koncepcyjne iPhone’a 12 (na 2020 rok)

Projekty są bardzo ciekawe i przyznam, że takiego iPhone’a 12 Pro z systemem iOS 14 chętnie bym kupił! Jak będzie wyglądał iPhone z 2020 roku i jakie będzie posiadał funkcje? tego dowiemy się oczywiście dopiero po wrześniowej premierze w przyszłym roku…

Daj znać w komentarzach poniżej, o sądzisz o tym projekcie?

źródło: Twitter – @smazizg i @BenGeskin