Koza na szczudłach w grze „Walk Master”

Dlaczego koza miałaby chodzić na szczudłach? Nie mamy pojęcia, ale bardzo się cieszymy, że parzystokopytny wędrowiec z „Walk Master” postanowił tego spróbować.

Gra mobilna Walk Master

Oparta na prawach fizyki gra platformowa Walk Master jest wciągająca, pełna wyzwań i naprawdę przezabawna. By kroczyć chwiejnie do przodu na długaśnych szczudłach, przejeżdżaj palcem od lewej do prawej po dolnej części ekranu. Walk Master bierze pod uwagę prędkość i długość tego ruchu, co zapewnia doskonałą kontrolę nad stawianymi krokami.

Ta precyzja jest zresztą niezbędna, ponieważ trasy, które musisz pokonać, potrafią być niesamowicie zdradzieckie. Przygotuj się na chwiejne platformy, wyskakujące z wody ryby, wściekłe szerszenie, gejzery z lawą i stare, dobre doły najeżone kolcami. Utrzymanie się w pionie będzie nie lada wyzwaniem.

Chodzenie na szczudłach jest trudne samo w sobie, ale musisz także radzić sobie z najróżniejszymi przeszkodami. Gdy już uznasz, że masz jakąś przeszkodę lub rodzaj terenu pod całkowitą kontrolą, zaraz pojawi się coś nowego, co (dosłownie) zwali Cię z nóg. Czasem będą to bezczelne małpy ciskające w Ciebie kokosami albo kłody wiszące nad mięsożernymi roślinami, a innym razem płytki, które musisz nacisnąć, by aktywować kamienne platformy.

Przeczytaj także: Wyścigi mobilne „Mario Kart Tour” dostępne na iOS-a i Androida

Zaniesiesz się śmiechem, gdy jedno ze szczudeł utknie w błocie albo gdy koza grzmotnie głową o którąś z platform. Gdy będziesz próbować szybko naprawić niefortunny ruch — wstrzymasz oddech. A kiedy po wyjątkowo trudnym etapie dojdziesz w końcu do punktu zapisu — odetchniesz z ulgą.

W grze możesz odblokować ponad 20 postaci oraz przeróżne rodzaje szczudeł — od lasek świątecznych aż po żyrafy — ale to nie dla nich będziesz wracać do Walk Master. Najbardziej pociągającym elementem rozgrywki jest nieustanne napięcie. Gdy uda Ci się pokonać poziom bez żadnego upadku, poczujesz się naprawdę kozacko.

Pobierz bezpłatnie grę „Walk Master” na urządzenie z systemem iOS lub Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska