Zagraj w Cyber Protocol na Nintendo Switch – poszukaj kodów do pobrania gry!

Hakuj lepiej niż sam Hackerman w zręcznościowej grze Cyber Protocol, dostępnej wyłącznie na Nintendo Switch.

Cyber Protocol (Nintendo Switch)

Cyberpunk to popularny w ostatnich czasach gatunek, a twórcy z RedDeerGames wyciągają z niego najciekawszy aspekt – walkę z futurystycznymi korporacjami, łącząc go ze zręcznościową mechaniką rodem z automatów. Hakowanie jeszcze nigdy nie było tak fajne i intuicyjne, a dzięki Nintendo Switch możesz sabotować wrogie systemy gdziekolwiek masz na to ochotę!

Mam na was haka!

Twój wierny towarzysz – Android G0X6 – naprawdę oberwał tym razem. Robota nie poszła najlepiej i chyba mu się zginęło. No, o ile można powiedzieć, że android w ogóle żyje. Ale spokojnie! Żadnej żałoby do jasnej hakery! Możesz przecież dostać się do jego systemu operacyjnego i aktywować protokół odpowiedzialny za funkcje „życiowe”, by postawić go znów na nogi. To jak? Podejmiesz wyzwanie?

Nie będzie ono łatwe, bo G0X6 ma pełno systemów bezpieczeństwa, przez które musisz się najpierw przebić. Około 100 etapów, o ile mnie pamięć nie myli. Wiele z nich wypchanych jest po brzegi pułapkami czy łamigłówkami – będziesz musiał skorzystać z najróżniejszych technik hakerskich, by przebić się przez te zabezpieczenia. Pamiętaj też o najważniejszym przykazaniu hakerów – każdy problem można rozwiązać na wiele różnych sposobów.

Obejrzyj najnowsze wideo z rozgrywką gry „Cyberpunk 2077”

Hakerów 2-óch

Naprawianie kumpla androida z pewnością zajmie ci dużo czasu. Masz prawo się zmęczyć, więc daj sobie czasem trochę odpoczynku. Zaproś na przykład przyjaciół, żeby wpadli i pograli razem z tobą w różne oparte na rywalizacji gry hakerskie. Możesz też po prostu odpalić tryb Arcade i hakować losowe systemy, by potem porównać swoje wyniki z 20 najlepszymi hakerami z globalnej społeczności.

A jeśli wolisz się po prostu trochę wychillować, to usiądź wygodnie, zamknij oczy, odpal odtwarzacz muzyczny i wsłuchaj się w jeden z wielu relaksujących numerów z gatunku synthwave oraz 8-bit chiptune. Milutko, prawda? Relaksująca bywa także personalizacja! Pobaw się hakerskim interfejsem – zmień jego motyw przewodni, avatara lub dźwięki. Zmiany są dobre i pozwalają spojrzeć na stare problemy świeżym okiem.

Cyber Protocol pojawi się wyłącznie na Nintendo Switch. Warszawski RedDeerGames postanowił zrobić extra zniżkę dla rodzimych graczy – tylko w Polsce Cyber Protocol będzie dostępny na premierę z aż 50-procentową zniżką, czyli za zaledwie 19,77 zł. 12 października cena wróci natomiast do wyjściowego poziomu 39,99 zł. Twój cybernetyczny przyjaciel potrzebuje pomocy, więc dodaj grę do wishlisty na eShopie już teraz!

Cyber Protocol (Nintendo Switch) - screen

Więcej o grze i tym jak wyglądał jej development można znaleźć pod hasztagami gry: #CP77 i #CyberProtocol. Wyniki i listy najlepszych graczy dostępne pod: #CPtop20.

Możesz przetestować swoje hakerskie umiejętności jeszcze zanim kupisz grę w eShopie. Wystarczy bystre oko i sprawne łączenie faktów – Cyber Protocol pozostawił kody do darmowego pobrania gry w wielu miejscach na swoich kanałach społecznościowych.

źródło: informacja prasowa